Żelazko parowe BRAUN TexStyle 9 SI9188EBK

Żelazko parowe BRAUN TexStyle 9 SI9188EBK Zobacz większe

Darmowa wysyłka

389,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Żelazko parowe BRAUN TexStyle 9 SI9188EBK

 • Strumień pary [g/min]: 0-50
 • Silne uderzenie pary [g/min]: 230
 • Pojemność zbiornika na wodę [l]: 0.35
 • Rodzaj stopy: Ceramiczna, Eloxal3D
 • Zastosowane technologie: Anti-Drip, Funkcja Auto-Off
 • Pionowe uderzenie pary: TAK
 • Spryskiwacz: TAK

Żelazko o mocy 2800 W, stopa ceramiczna Eloxal 3D, technologia iCare automatycznie ustawia jedną, optymalną temperaturę dla każdego rodzaju materiał, blokada kapania, automatyczne wyłączenie, silne uderzenie pary do 230 g/min, długi 2.5 metrowy przewód zasilający, zbiornik na wodę o pojemności 350 ml.

 • Rodzaj produktu: Żelazko parowe
 • Rodzaj stopy: Ceramiczna Eloxal3D
 • Moc [W]: 2800
 • Sposób wytwarzania pary: Wbudowana wytwornica pary
 • Zabezpieczenia: Automatyczne dostosowanie pary do temperatury Automatyczne wyłączenie po 8 minutach bezczynności (w pozycji pionowej), lub po 30 sekundach w pozycji poziomej Blokada kapania Przed osadzaniem się kamienia
 • Konstrukcja: Antypoślizgowy uchwyt Bezpieczne dla wszystkich tkanin jak jedwab Duży zamykany otwór wlewowy zbiornika Ergonomiczna rączka Ergonomiczny kształt Wyprofilowany czubek stopy Wyprofilowany stożek parowy
 • Zastosowane technologie: Anti Calc Anti Drip Auto off Technologia iCare
 • Komunikacja: Lampka kontrolna zasilania Wskaźnik automatycznego wyłącznika Wskaźnik osiągnięcia temperatury
 • Prasowanie w pionie: TAK
 • Funkcja samooczyszczania: TAK
 • Regulator temperatury: Elektroniczny
 • System antywapienny: TAK
 • Zastosowane technologie: Anti-Drip Funkcja Auto-Off
 • Możliwość użycia wody kranowej: TAK
 • Spryskiwacz: TAK
 • Funkcje pary: Automatyczna regulacja wytwarzania pary Silne uderzenie pary
 • Silne uderzenie pary [g/min]: 230
 • Strumień pary [g/min]: 0-50
 • Pionowe uderzenie pary: TAK
 • Blokada kapania: TAK
 • Zbiornik na wodę: Nieprzezroczysty
 • Pojemność zbiornika na wodę [l]: 0.35
 • Podłączenie przewodu: Kulowe
 • Miejsce na nawinięcie przewodu: TAK
 • Długość przewodu [m]: 2.5
 • Linia: TexStyle 9
 • Kolor: Czarno-niebieski

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).