OCZYSZCZACZ SHARP UA-HG60E-L + Szczoteczka Soniczna Philips HX3212/01 Gratis !!!

Nowy OCZYSZCZACZ SHARP UA-HG60E-L + Szczoteczka Soniczna Philips HX3212/01 Gratis !!! Zobacz większe

Darmowa wysyłka

2 899,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

OCZYSZCZACZ SHARP UA-HG60E-L + Szczoteczka Soniczna Philips HX3212/01 Gratis !!!

 • Technologia jonów Plasmacluster
 • Wydajny przepływ powietrza 408 m³/h
 • Doskonała cyrkulacja powietrza gwarantowana przez 20° wylot powietrza
 • Skuteczne oczyszczanie powietrza dzięki 3 poziomom filtracji
 • 6 trybów pracy - InteligentnyDeszczPyłekMaksymalnyŚredniNiski
 • Idealny do pomieszczeń o powierzchni do 48 m²

Pierwszy na świecie inteligentny oczyszczacz powietrza z technologią jonów Plasmacluster i skutecznym system wychwytujący komary. Elegancki i skuteczny oczyszczacz powietrza z innowacyjną technologią Plasmacluster. Dzięki jonom Plasmacluster skutecznie usuwa szkodliwe drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza, ale również z trudno dostępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i tkanin. Doskonale usuwa nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Urządzenie przeznaczone do pomieszczeń o powierzchni do ok. 48m². Odpowiednik modelu KC-G60EUW Idealny do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni. Oczyszczanie pasywne i aktywne, eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych, eliminacja drobin alergizujących. Eliminacja przykrego zapachu z powietrza i tkanin, eliminacja szkodliwej elektro statyczności z urządzeń biurowych. Poziom hałasu - 49 dB. Maksymalna moc 55W. Posiada 3 prędkości wentylatora (maksymalny / średni / nocny ) + tryby Inteligentny / Deszcz / Pyłek.

3 Filtry

W urządzeniu zastosowano 3 filtry : Filtr wstępny, zapachu oraz HEPA, wodny

Generator jonów Plasmacluster Ion

Generowane jony Plasmacluster są odpowiednikiem dodatnich i ujemnych jonów występujących w naturze, dlatego niezależnie od nasycenia są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Opatentowana technika jonizacji powietrza Plasmacluster Ion ma wiele zalet. Usuwa wirusy, bakterie i zarodniki pleśni, zamieniając je w cząsteczki wody. Pozwala także na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, w tym dymu papierosowego.

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX3212/01

- Model wyposażony w technologię z wysokiej półki w przystępnej cenie- Zaawansowana technologia ultradźwiękowa Sonicare pozwala dbać o higienę jamy ustnej lepiej niż przeciętne szczoteczki - SmarTimer, dzięki któremu szczoteczka wyłącza się automatycznie po upływie 2 minut

- Unikalna technologia akumulatora Sonicare Sonicare CleanCare+ zapewnia pracę przez 10 dni bez ładowania (2 x dzienne mycie po 2 minuty)

- Zegar okresowy Quadpacer odmierzający 30-sekundowe okresy informuje o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i sygnalizuje konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki czemu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona

- Właściwości wybielające - przeciągu dwóch tygodni można zaobserwować poprawę koloru twoich zębów (o dwa odcienie)

Dane techniczne

Specyfikajca

 • Technologia oczyszczania: Filtracja mechaniczna, Plasmacluster Ion HD 7000
 • Filtracja powietrza: Tak
 • Nawilżanie powietrza: Tak
 • Wskażnik PM 2,5: Tak
 • Funkcja Ion Shower: Tak
 • Funkcja łapania komarów: Nie
 • Timer: Tak
 • Automatyczne wyłączenie: Tak
 • Zabezpieczenie przed dziećmi: Tak
 • Wskaźnik wymiany filtra: Tak
 • Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza: Tak
 • Wlot powietrza: Tylni
 • Wylot powietrza: Tylni 20°
 • Tryb pracy: Auto / Deszcz / Pyłek
 • Prędkość pracy: Maksymalny / Średni / Niski
 • Zastosowane filtry: Wstępny, Węglowy, HEPA, Wodny
 • Zastosowane czujniki: Kurzu, Wilgotności, Temperatury, Zapachu, Ruchu, Światła

Fizyczne

 • Poziomy filtracji: 3
 • Max. powierznia pomieszczenia [m²]: 48
 • Max. wydajność powietrza [m³]: 72 - 408
 • Wydajność nawilżanie [ml/h] 680
 • Poziom hałasu [dB]: 24 - 49
 • Moc [W]: 6,5 - 55
 • Kolor: Jasnoszary
 • Wymiar (szer x gł x wys) [mm]: 370,0 x 293,0 x 660,0
 • Waga produktu [kg]: 10,5

Zawartość opakowania

 • Oczyszczacz SHARP UA-HG60E-L
 • Filtr HEPA UZ-HD6HF
 • Filtr węglowy UZ-HG6DF
 • Filtra nawilżający UZ-HG6MF

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).