OCZYSZCZACZ SHARP UA-HG50E-L + Szczoteczka Soniczna Philips HX3212/01 Gratis !!!

Nowość OCZYSZCZACZ SHARP UA-HG50E-L + Szczoteczka Soniczna Philips HX3212/01 Gratis !!! Zobacz większe

Darmowa wysyłka

2 399,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

OCZYSZCZACZ SHARP UA-HG50E-L + Szczoteczka Soniczna Philips HX3212/01 Gratis !!!

  • Technologia jonów Plasmacluster
  • Wydajny przepływ powietrza 306 m³/h
  • Doskonała cyrkulacja powietrza gwarantowana przez 20° wylot powietrza
  • Skuteczne oczyszczanie powietrza dzięki 3 poziomom filtracji
  • 6 trybów pracy - InteligentnyDeszczPyłekMaksymalnyŚredniNiski
  • Idealny do pomieszczeń o powierzchni do 38 m²

  Pierwszy na świecie inteligentny oczyszczacz powietrza z technologią jonów Plasmacluster i skutecznym system wychwytujący komary. Elegancki i skuteczny oczyszczacz powietrza z innowacyjną technologią Plasmacluster. Dzięki jonom Plasmacluster skutecznie usuwa szkodliwe drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza, ale również z trudno dostępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i tkanin. Doskonale usuwa nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Urządzenie przeznaczone do pomieszczeń o powierzchni do ok. 38m². Odpowiednik KCG-50EUW. Idealny do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni. Oczyszczanie pasywne i aktywne, eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych, eliminacja drobin alergizujących. Eliminacja przykrego zapachu z powietrza i tkanin, eliminacja szkodliwej elektro statyczności z urządzeń biurowych. Poziom hałasu - 46 dB. Maksymalna moc 33W. Posiada 3 prędkości wentylatora (maksymalny / średni / nocny ) + tryby Inteligentny / Deszcz / Pyłek.

  3 Filtry

  W urządzeniu zastosowano 3 filtry : Filtr wstępny, zapachu oraz HEPA, wodny

  Generator jonów Plasmacluster Ion

  Generowane jony Plasmacluster są odpowiednikiem dodatnich i ujemnych jonów występujących w naturze, dlatego niezależnie od nasycenia są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Opatentowana technika jonizacji powietrza Plasmacluster Ion ma wiele zalet. Usuwa wirusy, bakterie i zarodniki pleśni, zamieniając je w cząsteczki wody. Pozwala także na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, w tym dymu papierosowego.

  SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX3212/01

  - Model wyposażony w technologię z wysokiej półki w przystępnej cenie- Zaawansowana technologia ultradźwiękowa Sonicare pozwala dbać o higienę jamy ustnej lepiej niż przeciętne szczoteczki - SmarTimer, dzięki któremu szczoteczka wyłącza się automatycznie po upływie 2 minut

  - Unikalna technologia akumulatora Sonicare Sonicare CleanCare+ zapewnia pracę przez 10 dni bez ładowania (2 x dzienne mycie po 2 minuty)

  - Zegar okresowy Quadpacer odmierzający 30-sekundowe okresy informuje o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i sygnalizuje konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki czemu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona

  - Właściwości wybielające - przeciągu dwóch tygodni można zaobserwować poprawę koloru twoich zębów (o dwa odcienie)

  Specyfikajca

  • Technologia oczyszczania: Filtracja mechaniczna, Plasmacluster Ion HD 7000
  • Filtracja powietrza: Tak
  • Nawilżanie powietrza: Tak
  • Wskażnik PM 2,5: Tak
  • Funkcja Ion Shower: Tak
  • Funkcja łapania komarów: Nie
  • Timer: Tak
  • Automatyczne wyłączenie: Tak
  • Zabezpieczenie przed dziećmi: Tak
  • Wskaźnik wymiany filtra: Tak
  • Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza: Tak
  • Wlot powietrza: Tylni
  • Wylot powietrza: Tylni 20°
  • Tryb pracy: Auto / Deszcz / Pyłek
  • Prędkość pracy: Maksymalny / Średni / Niski
  • Zastosowane filtry: Wstępny, Węglowy, HEPA, Wodny
  • Zastosowane czujniki: Kurzu, Wilgotności, Temperatury, Zapachu, Ruchu, Światła

  Fizyczne

  • Poziomy filtracji: 3
  • Max. powierznia pomieszczenia [m²]: 38
  • Max. wydajność powietrza [m³]: 60 - 306
  • Wydajność nawilżanie [ml/h] 600
  • Poziom hałasu [dB]: 20 -46
  • Moc [W]: 6,5 - 33
  • Kolor:  Jasnoszary
  • Wymiar (szer x gł x wys) [mm]: 345,0 x 262,0 x 631,0
  • Waga produktu [kg]: 9,2

  Zawartość opakowania

  • Oczyszczacz SHARP UA-HG50E-L
  • Filtr HEPA UZ-HD4HF
  • Filtr węglowy UZ-HG4DF
  • Filtra nawilżający UZ-HG6MF

  Inne polecane produkty

  • philips
  • braun
  • DeLonghi
  • samsung
  • sony
  • lg
  • toshiba
  • blaupunkt
  • kenwood
  • tefal
  • krups
  • karcher
  • philips
  • braun
  • DeLonghi
  • samsung
  • sony
  • lg
  • toshiba
  • blaupunkt
  • kenwood
  • tefal
  • krups
  • karcher
  Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).