Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HG40E-T nawilżacz

Nowość Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HG40E-T nawilżacz Zobacz większe

Darmowa wysyłka

1 999,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HG40E-T nawilżacz

Oczyszczacz nawilżacz powietrza o mocy do 31 W, wydajność do 26 m2, filtracja powietrza po przez zespół 3 filtrów (wstępny, węglowy i filtr HEPA), 6 trybów pracy, czujnik czystości powietrza, który dostosowuje optymalny poziom pracy, wskaźnik poziomu zapachów, czujnik wilgotności i temperatury, Technologia Plasmacluster Ion, oczyszczacz eliminuje bakterie,wirusy, alergeny i grzyby pleśniowe, usuwa nieprzyjemne zapachy oraz redukuje elektryczność statyczną, zbiornik na wodę o pojemności 2.5 l co wystarczy od 7 do 11 godzin pracy.

 • Rodzaj produktu: Oczyszczacz powietrza
 • Moc [W]: 31
 • Rodzaj zasilania: Sieciowe
 • Montaż: Na podłodze
 • Poziom hałasu [dB]: 43
 • Ilość stopni oczyszczania: Auto 5
 • Wyświetlacz: Dotykowy panel kontrolny Elektroniczny
 • Rodzaj filtrów: HEPA Węglowy Wstępny
 • Ilość filtrów: 3
 • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: 26
 • Wydajność [m3/h]: 240
 • Czujniki: Brzydkich zapachów Jakości powietrza Kurzu
 • Dodatkowe funkcje: Jonizator
 • Zastosowane technologie: Filtr wstępny Technologia PlasmaTrue
 • Wysokość [cm]: 63.1
 • Szerokość [cm]: 34.5
 • Głębokość [cm]: 26.2
 • Waga [kg]: 9.2

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).