ODKURZACZ ELECTROLUX New Ultra Silencer EUS8X2DB

Nowość ODKURZACZ ELECTROLUX New Ultra Silencer EUS8X2DB Zobacz większe

Darmowa wysyłka

598,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Odkurzacz ELECTROLUX New Ultra Silencer EUS8X2DB

Najważniejsze cechy

 • Rodzaj: Workowy
 • Kolor: Niebieski
 • Klasa energetyczna: A+
 • Moc [W]: 600 W
 • Klasa skuteczności odkurzania dywanów: B
 • Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych: A
 • Klasa reemisji kurzu: A

Electrolux UltraSilencer

Electrolux UltraSilencer jest naszym najcichszym odkurzaczem, który zapewnia doskonałą wydajność pracy bez zbędnego hałasu. Jego sekretem jest technologia Silent Air Technology, która optymalizuje ruch powietrza, zapewniając cichą pracę urządzenia.

Cicha praca dzięki technologii Silent Air

Odkurzaj, nie przeszkadzając innym. Dzięki rozwojowi technologii Silent Air odkurzacz UltraSilencer jest teraz wyposażony w udoskonalony, cichy wąż oraz cichą i superwydajną ssawkę FlowMotion Silent.

Ssawka FlowMotion Parketto Pro do wydajnego odkurzania twardych podłóg

Odkurzacz wyposażony jest w ssawkę FlowMotion Parketto Pro, która pozwala szybko uporać się z odkurzaniem parkietów, płytek ceramicznych i podłóg z dużą ilością pęknięć i szczelin.

Doskonałe efekty odkurzania dzięki zoptymalizowanemu przepływowi powietrza

Zdolność odkurzacza do skutecznego usuwania kurzu i włókien nie zależy wyłącznie od mocy silnika. Dzięki optymalizacji przepływu powietrza w celu uzyskania dużej mocy ssania i zastosowaniu pomysłowo skonstruowanych ssawek ten odkurzacz zapewnia doskonałe efekty sprzątania wszystkich powierzchni.

Łatwość obsługi dzięki ergonomicznej konstrukcji i 12-metrowemu zasięgowi

Odkurzacz ma lekką konstrukcję i łatwo omija meble i inne przeszkody. Zasięg wynoszący 12 m eliminuje potrzebę częstej zmiany gniazdka. Natomiast dzięki łatwo dostępnym przyciskom sterującym, stabilnej rurze teleskopowej z aluminium i miękkim gumowym kółkom odkurzacz UltraSilencer sprawia, że odkurzanie staje się przyjemnością.

Ssawka FlowMotion Silent, umożliwiająca jeszcze cichsze i bardziej wydajne odkurzanie

Cicha ssawka FlowMotion dodatkowo zmniejsza poziom hałasu podczas odkurzania. Dzięki aerodynamicznej konstrukcji i wydajnej ssawce odkurzacz UltraSilencer zapewnia wysoką skuteczność odkurzania przy niskim poziomie hałasu.

Specyfikacja Techniczna:

 • Kolor: Niebieski
 • Okres gwarancji: 24 miesiące
 • Wymiary (WxGxS) [cm]: 40,2 x 30,8 x 26,6 cm
 • Waga [kg]: 7,27 kg
 • Moc (W): 600 W
 • Rodzaj: Workowy
 • Dodatkowe filtry: Filtr silnika : podstawowy filtr silnika,Filtr wylotowy : zmywalny filtr Hygienie 12
 • Pojemność worka [l]: 3,5 l
 • Zasięg pracy [m]: 12 m
 • Zwijacz przewodu: Tak
 • Inne: Ssawka do parkietu,Miękkie zderzaki,Regulacja mocy,Zintegrowane uchwyty,Ruchoma rączka
 • Model worka: S-bag
 • Sposób parkowania: Pionowy, poziomy
 • Rura: Aluminiowa rura teleskopowa AeroPro
 • Klasa energetyczna: A+
 • Klasa skuteczności odkurzania dywanów: B
 • Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych: A
 • Klasa reemisji kurzu: A

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).