ROBOT PLANETARNY Bosch MUM 58258 2 misy 1000W

ROBOT PLANETARNY Bosch MUM 58258 2 misy 1000W Zobacz większe

Darmowa wysyłka

929,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

ROBOT PLANETARNY Bosch MUM 58258 2 misy 1000W

Wielofunkcyjny robot kuchenny marki Bosch w kolorze białym o mocy 1000 W. Urządzenie posiada 7 prędkości oraz 2 misy w zestawie - ze stali szlachetnej i dodatkową z tworzywa sztucznego. W skład wyposażenia wchodzi m.in.: rozdrabniacz, maszynka do mielenia, mikser kielichowy oraz wyciskarka do cytrusów.

Silnik o mocy 1000 W

Jeżeli chodzi o szybkie i wygodne przygotowywanie dużych ilości potraw i ciast, 1000-watowy silnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu. Oferuje maksymalną wydajność i zapewnia doskonałe wyniki.

Planetarny system mieszania 3D

Zaawansowana, unikatowa przekładnia planetarna systemu mieszania zapewnia stały, energiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach, dzięki czemu cała zawartość misy jest wyrabiana niezwykle dokładnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu.

EasyArm Lift - unoszone ramię dla większego komfortu

Innowacyjna funkcja EasyArm Lift zapewnia jeszcze większą wygodę. Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia wielofunkcyjnego, dzięki czemu wymiana przystawek jest niezwykle prosta, szybka i wygodna.

Zestaw praktycznych końcówek

W skład robota wchodzi zestaw końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np. śmietany, białek i masy na biszkopt. Teraz każde ciasto czy krem przygotujesz idealnie.

Rozdrabniacz do warzyw i owoców

Wyjątkowo wszechstronny - szybkie i proste rozdrabnianie, tarcie oraz cięcie różnorodnych składników bezpośrednio do misy. Tarcze ze stali nierdzewnej zapewniają naturalny smak przygotowanej potrawy oraz są łatwe do czyszczenia. Tarcze standardowe (5 funkcji): dwustronna tarcza do krojenia na plasterki (grube i cienkie), dwustronna tarcza do krojenia na wiórki (grube i cienkie), tarcza do drobnego tarcia, np. czekolady.

Maszynka do mielenia

Solidna, metalowa maszynka do mielenia pomoże szybko i niezawodnie przetworzyć mięso, ryby, sery, owoce i warzywa. Dzięki niej przygotowanie pysznych kotletów, pulpetów, farszy czy pasztetów to żadne wyzwanie.

Mikser kielichowy

Szybkie i łatwe przygotowywanie zdrowych napojów, shake'ów lub wyjątkowych koktajli. Doskonała wszechstronność, np. zmiksowanie zupy, kruszenie kostek lodu lub łatwe i szybkie przyrządzanie majonezu. Możliwość mycia w zmywarce (oprócz mocowania ostrza).

Wyciskarka do cytrusów

Świeżo wyciskane soki to samo zdrowie, zwłaszcza te przygotowane samodzielnie. Robot marki Bosch wyposażony w wyciskarkę do owoców cytrusowych wykona większość pracy za Ciebie. Wystarczy przeciąć owoce na pół, przyłożyć je do wyciskarki, przelać sok do szklanki i delektować się jego smakiem.

Misa ze stali szlachetnej

Misa ze stali szlachetnej o pojemności 3,9 litra może pomieścić aż 1 kg mąki i pozostałe składniki o łącznej masie 2,7 kg.

Dodatkowa misa z tworzywa sztucznego

Dodatkowa misa z tworzywa sztucznego o pojemności 3,9 litra i maksymalnym załadunku 2,75 kg masy idealnie nadaje się do przygotowywania skomplikowanych ciast, które w składzie mają kilka kremów czy krem i bitą śmietanę. Nie musisz przekładać wcześniej przygotowanej masy i myć misy, żeby wyrobić kolejny składnik.

Funkcje zapewniające bezpieczeństwo użytkowania

Maksimum bezpieczeństwa w każdej sytuacji i każdym zastosowaniu: osłony na nieużywane elementy napędowe, mechanizm blokady bezpieczeństwa misy do mieszania, dodatkowy zatrzask pokrywy na akcesoriach i wiele innych funkcji zapewniających aktywną ochronę.

Pokrowiec na akcesoria

Praktyczny, kompaktowy pokrowiec umożliwia bezpieczne przechowywanie małych akcesoriów: tarcze i mieszadła. Pokrowiec i jego zawartość z łatwością mieszczą się w misie i są zawsze pod ręką.

Nieograniczone możliwości rozbudowy Twojego robota

Chcesz zrobić domowy makaron? Masz ochotę na pyszne domowe lody? Teraz to żaden problem! Roboty marki Bosch można rozbudować o szeroką gamę dodatkowych akcesoriów, dzięki którym Twój robot poradzi sobie z każdym daniem - przystawką, daniem głównym, koktajlem czy deserem. Pełna lista wyposażenia dostępna na stronie www.bosch-home.pl

Dane techniczne:

 • Kolor Biało-srebrny
 • Załączone wyposażenie: Rozdrabniacz z 3 tarczami (5 funkcji), Misa ze stali szlachetnej o poj. 3.9l, Maszynka do mielenia, Mikser kielichowy, Wyciskarka do cytrusów, Druga misa z tworzywa sztucznego o poj. 3,9l, Pokrywa ochronna, Hak do zagniatania ciasta, Końcówka do mieszania, Końcówka do ubijania, Etui do przechowywania akcesoriów, Płyta DVD z przepisami
 • Moc [W]1000
 • Pojemność misy [l]3.9
 • Sterowanie Elektroniczne
 • Podstawa antypoślizgowa Gumowe przyssawki zapewniające stabilną pracę urządzenia
 • Ilość stopni prędkości 7
 • Regulacja prędkości Tak
 • Mikser Kielichowy 1.25l
 • Wyciskarka Tak
 • Multi-motion-drive – ruch mieszadeł 3D
 • Regulator prędkości z 7 ustawieniami

Funkcje:

 • Rozdrabnianie Tak
 • Mieszanie Tak
 • Ubijanie Tak
 • Krojenie Tak
 • Zagniatanie ciasta Tak
 • Miksowanie Tak
 • Tarcie na wiórki Tak
 • Mielenie mięsa Tak
 • Przyjazny środowisku: nie pobiera energii w trybie stand by
 • GWARANCJA PRODUCENTA 24 miesiące

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).