Odkurzacz Tradycyjny Electrolux UltraOne EUO93DB

Nowość Odkurzacz Tradycyjny Electrolux UltraOne EUO93DB Zobacz większe

Darmowa wysyłka

599,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Odkurzacz Tradycyjny Electrolux UltraOne EUO93DB

 • Klasa skuteczności odkurzania dywanów: A
 • Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych: A
 • Poziom głośności: 65 dB
 • Moc wejściowa: 700 W
 • Rodzaj filtra: antyalergiczny
 • Pojemność worka/pojemnika: 5 litrów
 • Zasięg pracy: 12 m

Wysoka wydajność odkurzania dzięki optymalizacji przepływu powietrza

Poczynając od wydajnej ssawki FlowMotion Silent, a kończąc na otworze wylotowym, droga przepływu powietrza w odkurzaczu UltraOne została uszczelniona i zoptymalizowana pod kątem wysokiej efektywności odkurzania.

Cicha praca dzięki technologii Silent Air

Dzięki innowacyjnej technologii Silent Air odkurzanie przestało być uciążliwe dla otoczenia. Odkurzacz UltraOne jest wyposażony w udoskonalony, cichy wąż oraz cichą i superwydajną ssawkę FlowMotion Extreme.

Doskonała wygoda obsługi z myślą o łatwym odkurzaniu

Dzięki systemowi Multi Room, trzem uchwytom do parkowania, łatwemu do wymiany filtrowi i 12-metrowemu zasięgowi używanie odkurzacza UltraOne jest czystą przyjemnością. Aby zapewnić zdrowsze powietrze w domu, jest on także wyposażony w filtr Allergy Plus.

Ssawka FlowMotion 3-w-1 ułatwiająca odkurzanie różnych powierzchni

Kanapy, ciasne kąty i trudno dostępne miejsca. Niezależnie od tego, co trzeba odkurzyć, ssawka 3-w-1 FlowMotion jest gotowa na każde wyzwanie. Zależnie od potrzeb można łatwo przekształcić ją w szczotkę, ssawkę szczelinową lub ssawkę do tapicerki, a po zakończeniu odkurzania schować w odkurzaczu.

SPECYFIKACJA

 • Moc wejściowa: 700 W
 • Poziom głośności: 65 dB
 • Rodzaj filtra: antyalergiczny
 • Nazwa filtra: Allergy Plus
 • Typ worka: syntetyczny
 • Model worka: s-bag
 • Pojemność worka/pojemnika: 5 litrów
 • Regulacja mocy ssania: pokrętło
 • Długość kabla: 9 m
 • Cicha praca: tak
 • Zasięg pracy: 12 m
 • Zasilanie: 230-240 V 50/60 Hz
 • Linia odkurzacza: Ultra One
 • Barwa: granatowo-czarny
 • Dodatkowe opcje: automatyczne zwijanie kabla, miękkie kółka, wskaźnik zapełnienia worka

Efektywność energetyczna

 • Klasa energetyczna: A
 • Roczne zużycie energii: 26,8 kWh
 • Klasa skuteczności odkurzania dywanów: A
 • Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych: A
 • Klasa reemisji kurzu: A
 • Poziom głośności: 65 dB

Parametry fizyczne

 • Wymiary opakowania: 60 x 40 x 40 cm
 • Waga z opakowaniem: 8,21 kg

Wyposażenie

 • Wyposażenie: rura teleskopowa, ssawka 3 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, wąż ssący

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).