Frytownica PHILIPS HD9247/90 Airfryer

Nowość Frytownica PHILIPS HD9247/90 Airfryer Zobacz większe

899,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Frytownica PHILIPS HD9247/90 Airfryer

Delikatnie uszokodzony karton, towar w 100% nowy.

Pyszne frytki zawierające nawet o 80% mniej tłuszczu, z technologią Rapid Air zapewniającą doskonałe efekty. Wyjątkowa technologia Rapid Air firmy Philips umożliwia smażenie z wykorzystaniem powietrza, dzięki czemu potrawy są chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku. Można przygotować pyszne jedzenie o idealnej konsystencji, używając bardzo małej ilości oleju lub w ogóle z niego rezygnując.

Parametry techniczne

Wyposażenie:

Pojemność koszyka [kg] - 1.2

Pojemność misy [l] - 3

Frytownica niskotłuszczowa - Tak

Fizyczne

Możliwość mycia części w zmywarce - Tak

Wykonanie misy - Tworzywo sztuczne

Pokrywa - Tworzywo sztuczne

Techniczne

Waga [kg] - 7

Wymiary (szer. x wys. x głęb.) - 31.5 × 30.2 × 42.3

Zasilanie - 220-230 V

Moc [W] - 2100

Funkcje

Regulacja temperatury - Tak

Programator czasowy - Tak

Termostat - Regulowany

Funkcje dodatkowe - Automatyczne wyłączenie, Dźwiękowy sygnał gotowości, Nóżki antypoślizgowe

Sterowanie - Elektroniczne

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).