ODKURZACZ BEZPRZEWODOWY ELECTROLUX PQ91-ALRGY

ODKURZACZ BEZPRZEWODOWY ELECTROLUX PQ91-ALRGY Zobacz większe

Darmowa wysyłka

1 309,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

ODKURZACZ BEZPRZEWODOWY ELECTROLUX PQ91-ALRGY

 • Napięcie akumulatora [V]: 25.2
 • Czas pracy [min]: 55
 • Praca na mokro: Nie
 • Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.3
 • Poziom hałasu [dB]: 75

Cicha praca, wysoka wydajność, bezproblemowa obsługa oraz współczesny design to kluczowe cechy tego wyjątkowego odkurzacza.Nowy Pure Q9 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej redukcji hałasu a to wszystko dzięki połączeniu płynnego przepływu powietrza i wyciszonego wydechu. W rezultacie, moduł ręczny emituje dźwięk na poziomie zaledwie 73 dB. Dodatkowo, można korzystać z jego pełnej wydajności aż do 55 minut na jedym ładowaniu baterii.

Cicha praca, wysoka wydajność, bezproblemowa obsługa oraz współczesny design to kluczowe cechy tego wyjątkowego odkurzacza.      Nowy Pure Q9 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej redukcji hałasu a to wszystko dzięki połączeniu płynnego przepływu powietrza i wyciszonego wydechu. W rezultacie, moduł ręczny emituje dźwięk na poziomie zaledwie 73 dB. Dodatkowo, można korzystać z jego pełnej wydajności aż do 55 minut na jedym ładowaniu baterii.

Przy tworzeniu odkurzacza Pure Q9 zostały zastosowane najwyższej jakości materiały.      Aluminiowa rama zapewnia lekkość i wytrzymałość urządzenia, zaś skórzany uchwyt idealnie sprawdza się jako wykończenie odkurzacza ręcznego.      Szwedzki design w pełnym wydaniu.

Odkurzacz Pure Q9 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej redukcji hałasu. Dzięki połączeniu płynnego przepływu powietrza i wyciszonego wydechu udało się stworzyć najcichszy bezprzewodowy odkurzacz marki Electrolux.Pure Q9 nie tylko ułatwi codzienne porządki, ale pozwoli czerpać radość przy wykonywaniu obowiązków domowych.

Z Pure Q9 możesz na jednym ładowaniu akumulatora posprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 153 m2. Czas pracy urządzenia to nawet 54 minuty, w ciągu których z pewnością posprzątasz najważniejsze miejsca w domu. Urządzenie posiada 3 poziomy mocy a funkcja pamięci zapamiętuje ostatnie ustawienia, dzięki czemu nie musisz za każdym razem zmieniać ustawień na swoje ulubione.

 • Nazwa filtra: Pure
 • Typ filtra: Zmywalny Progresywny
 • Funkcje dodatkowe: Konstrukcja typu 2w1 Technologia BrushRollClean
 • Odłączany odkurzacz ręczny: Tak
 • Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.3
 • Pojemność zbiornika na ciecz [l]: Nie dotyczy
 • Praca na mokro: Nie
 • Regulacja mocy ssania: Tak
 • Zbieranie kurzu: Pojemnik
 • Kolor: Biały
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Seria: Pure Q9
 • Czas ładowania [h]: 4
 • Czas pracy [min]: 55
 • Długość przewodu [m]: Nie dotyczy
 • Elektroszczotka: Tak
 • Napięcie akumulatora [V]: 25.2
 • Poziom hałasu [dB]: 75
 • Turboszczotka: Tak
 • Waga [kg]: 3.7
 • Zasięg pracy [m]: Nie dotyczy
 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Dysze/szczotki: Ssawka do delikatnych powierzchni Ssawka szczelinowa Ssawka mała
 • Pozostałe wyposażenie: Baza ładująca

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).