Grill elektryczny Tefal Optigrill Elite GC750D30

Nowość Grill elektryczny Tefal Optigrill Elite GC750D30 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

779,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Grill elektryczny Tefal Optigrill Elite GC750D30

OptiGrill Elite, Inteligentny grill elektryczny: Perfekcyjne rezultaty grillowania

Grilluj jak szef kuchni i zachwyć swoich najbliższych bez względu na ich kulinarne preferencje. Inteligentna technologia chroniona patentem automatycznie dostosowuje parametry grillowania do grubości mięsa, zapewniając idealne rezultaty za każdym razem. Odkryj nową jakość domowego grillowania bez trudu: intuicyjny asystent prowadzi Cię krok po kroku, dzięki czemu wiesz kiedy Twoja potrawa jest gotowa i przyrządzona tak jak lubisz. Nowa funkcja intensywnego przysmażania sprawi, że Twoje steki będą idealnie przyrumienione, tak jak w najlepszej restauracji. 12 automatycznych programów daje nieskończone możliwości przyrządzania mięsa, drobiu, ryb, warzyw i nie tylko. Możliwość mycia niektórych elementów w zmywarce oznacza jeszcze większą wygodę, a załączona książka z przepisami to moc inspiracji!

Automatyczny Sonsor Coocking

Przygotuj idealnie każdy rodzaj mięsa, od delikatnego po mocno wysmażone. Inteligentny system mierzy grubość i liczbę przygotowywanych kawałków mięsa, automatycznie dostosowując czas grilowania.

Inteligentny asystent

Urządzenie prowadzi Cię krok po kroku. Dzięki temu wiesz kiedy twoja potrawa jest już gotowa.

Tryb inteligentnego podsmażania

Twoje mięso będzie idealnie przyrumienione na zewnątrz i soczyste w środku.

12 automatycznych programów

Przygotuj wiele rozmaitych potraw z mięsa, drobiu, ryb, warzyw i nie tylko - bez potrzeby kontrtoli i z gwarancją doskonałych rezultatów. Dodatkowo tryb manualny pozwala urządzeniu dostosować się do Twojego gustu. Ciesz się grilowaniem przez cały rok!

Specyfikacja:

 • Moc: 2200 W
 • Możliwość mycia w zmywarce
 • Regulowany termostat
 • Wyjmowane płyty
 • 12 automatycznych programów
 • Wyjmowana tacka na soi i tłuszcz

Dane techniczne

 • Kolor: czarno-srebrny
 • Rodzaj produktu: do szaszłyków, elektryczny, stołowy, zamykany
 • Moc [W]: 2200
 • Rodzaj zasilania: sieciowe
 • Programy grillowania: 12 automatycznych programów
 • Powierzchnia grillowania: 600 cm2
 • Lampka sygnalizująca gotowość do gotowania
 • Materiał termoplastyczny
 • Typ grilla: składany
 • Włącznik/wyłacznik
 • Możliwość mycia w zmywarce
 • Regulowany termostat
 • Wyjmowane płyty
 • Wyjmowana tacka na tłuszcz
 • Automatic cooking system
 • Płyty pokryte powłoką nieprzywierającą
 • Stal nierdzewna, uchwyt materiał termoplastyczny

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).