Młynek żarowy do kawy DeLonghi KG79

Nowość Młynek żarowy do kawy DeLonghi KG79 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

155,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Młynek żarowy do kawy DeLonghi KG79

 • Udarowy młynek do kawy
 • Pojemność 120 g
 • Regulacja grubości mielenia
 • Wybór liczby filiżanek
 • Maksymalnie 12 filiżanek
 • Podwójny system zabezpieczeń
 • Antypoślizgowe nóżki
 • Schowek na przewód

Młynek żarnowy

De'Longhi KG 79 to niezawodny i wydajny żarnowy system mielenia kawy, który gwarantuje profesjonalny efekt: jednolicie zmielone ziarna oraz zachowany aromat kawy. Dzięki silnikowi o mocy 110 W proces mielenia przebiega niezwykle szybko, a młynek może być intensywnie eksploatowany.

Regulacja stopnia zmielenia i wybór ilości filiżanek

Młynek do kawy De'Longhi KG 79 posiada pokrętło wyboru liczby filiżanek, dzięki czemu umożliwia zmielenie odpowiedniej ilości kawy do bieżącego parzenia. Regulacja stopnia zmielenia ziaren gwarantuje wydobycie z nich pełni aromatu i smaku w zależności od wybranego sposobu parzenia.

Podwójny system zabezpieczeń

Urządzenie wyłącza się w momencie gdy pojemnik na ziarna lub na kawę zmieloną jest niepoprawnie umieszczony. Dzięki temu systemowi nie musisz obawiać się o uszkodzenie młynka.

Wyjmowany pojemnik

Wyjmowany pojemnik zapewnia wygodę w użytkowaniu - zapobiega przed rozsypywaniem się oraz sprawia, że nie musisz nasypywać kawy łyżką do ekspressu czy też bezpośrednio do filiżanki. Aby ułatwić proces czyszczenia, młynek wyposażono w wyjmowany pojemnik na zmieloną kawę, który można łatwo przepłukać pod bieżącą wodą.

Specyfikacja techniczna:

 • Typ urządzenia: Żarnowy młynek do kawy
 • Moc: 110 W
 • Regulacja grubości mielenia: Tak
 • Dodatkowe funkcje: Regulacja grubości mielenia; Ustawianie ilości kawy; Podwójny system zabezpieczeń
 • Kolor: Czarny
 • Wysokość: 26 cm
 • Szerokość: 13 cm
 • Długość: 16 cm
 • Waga: 1,5 kg
 • Dodatkowe informacje: Sterowanie manualne; Pojemność zbiornika na ziarna 120 g; Max. ilość zmielonej kawy 12 filiżanek; Przezroczysta pokrywa; Schowek na przewód; Antypoślizgowe gumowe nóżki; Obudowa z tworzywa sztucznego
 • Kod produktu: DeLonghi KG79 KG79 [*(161088)*]

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).