Ekspres ciśnieniowy SAECO PicoBaristo SM5473/10

Nowość Ekspres ciśnieniowy SAECO PicoBaristo SM5473/10 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

2 529,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Ekspres ciśnieniowy SAECO PicoBaristo SM5473/10

Rodzaj ekspresu - Ciśnieniowy

Rodzaj kawy - Ziarnista

Moc [W] - 1850

Ciśnienie [bar]: - 15

Spienianie mleka: - Tak

PicoBaristo to w pełni automatyczny ekspres do kawy o kompaktowej budowie, który spełni wyrafinowane życzenia miłośnika kawy.

Dzięki możliwość zapisania ustawień mocy aromatu, proporcji kawy i mleka oraz temperatury - dostosujesz napój do osobistych upodobań.

Filtr AquaClean pozwoli zaparzyć do 5000 filiżanek kawy* bez konieczności usuwania kamienia. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się długą i niezawodną pracą urządzenia.

*W przypadku 8 regularnych wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia.

Delektuj się 10 rodzajami napojów na każdą okazję. Bez względu na to, czy masz ochotę na mocne espresso, delikatne Cappuccino czy Latte Macchiato, w pełni automatyczny ekspres błyskawicznie przygotuje filiżankę spełniającą Twoje oczekiwania.

Obsługa ekspresu jest prostsza niż myślisz. Przejrzysty wyświetlacz pokazuje wszystkie ważne informacje, ułatwiając obsługę ekspresu i pozwalając w pełni wykorzystać jego możliwości. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by przygotować swoje ulubione kawy i delektować się ich wspaniałym smakiem. Proste komunikaty poinformują o tym, w jaki sposób dostosować opcje i wykonać ważne czynności konserwacyjne.

Ciesz się prostotą przygotowania kremowego cappuccino lub latte macchiato za jednym dotknięciem przycisku.

Wystarczy wlać mleko do karafki, podłączyć do ekspresu i wybrać rodzaj napoju. Już po chwili otrzymasz kawę o idealnej konsystencji pianki mlecznej i odpowiedniej temperaturze.

Opatentowane, 100% ceramiczne młynki zapewniają trwałość i wydajność przez długie lata.

Dzięki 10-stopniowej regulacji młynka wydobędziesz to, co najlepsze z każdego rodzaju ziaren kawy!

Odkryj nowe smaki, eksperymentując i tworząc napoje na jakie masz ochotę. Wydobądź głębię aromatu dostosowując poziom zmielenia ziaren, moc esencji oraz jej temperaturę, a następnie zapisz recepturę w pamięci urządzenia. Pyszna kawa, zawsze taka jaką lubisz.

Podkreśl kawę idealnie jedwabistą warstwą pianki. Specjalny pojemnik na mleko spieni je dwukrotnie, gwarantując perfekcyjną aksamitność i odpowiednią temperaturę przygotowywanego napoju. Dla zachowania świeżości mleka, pojemnik można odłączyć i przechowywać w lodówce.

DO 5000* FILIŻANEK KAWY BEZ ODKAMIENIANIA

Nowy opatentowany filtr AquaClean poprawia jakość oczyszczania wody i zapobiega osadzaniu się kamienia w obiegu wewnętrznym ekspresu. Ciesz się do 5000* zaparzonych filiżanek kawy bez konieczności odkamieniania*.

* W przypadku 8 wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia.

ZAWSZE DOSKONAŁY SMAK

Twój ekspres będzie gotowy do pracy za każdym razem, dzięki odpowiedniej pielęgnacji takiej, jak regularna wymiana filtra AquaClean, czyszczenie obiegu mleka, bloku zaparzającego czy usuwanie kamienia. Regularna konserwacja pozwoli utrzymać go w doskonałej formie oraz poprawi smak i jakość parzonej kawy. Firma Philips przygotowała specjalne akcesoria do czyszczenia, które zapewnią optymalne działanie ekspresu Saeco przez długi czas.

Poznaj akcesoria Philips rekomendowane do pielęgnacji ekspresu Saeco PicoBaristo

SZLACHETNE WYKOŃCZENIE WE WŁOSKIM STYLU

Ekspres PicoBaristo łączy włoski design z kompaktową budową oraz najwyższą jakością wykonania. Wykończenie ze stali szlachetnej i karafka premium z wygodną, stalową rączką to wysoka trwałość i ponadczasowy styl, pasujący zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych kuchni.

ZAWSZE FUNKCJONALNY

Kawa za jednym dotknięciem

Dzięki zintegrowanej karafce na mleko, możesz szybko rozkoszować się ulubioną kawą.

Personalizacja ustawień

Zapisz w pamięci urządzenia parametry Twojej ulubionej kawy. Sięgaj po nią za każdym razem, gdy tylko masz na to ochotę.

Filtr AquaClean

Do 5000 filiżanek bez odkamieniania ekspresu*. Lepsza jakość wody i wiele przyjemnych chwil z filiżanką wspaniałej kawy.

Czysty obieg mleka po każdym użyciu

Za sprawą funkcji automatycznego czyszczenia w dowolnym czasie po każdym użyciu. Gwarantuje higienę przy zachowaniu tradycyjnie dobrego smaku i aromatu.

Kompaktowa budowa i wygodne użytkowanie

W kompaktowej obudowie zmieściliśmy pojemne pojemniki na ziarna, wodę i odpady. Przygotuj jeszcze więcej filiżanek kawy, rzadziej uzupełniając składniki.

*W przypadku 8 wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia.

Parametry

 • Załączona dokumentacja: Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługii w języku polskim
 • Dominujący kolor: Stalowo-czarny
 • Typ ekspresu: Automatyczny
 • Rodzaj ekspresu: Ciśnieniowy

Funkcje

 • Automatyczne przygotowanie: Cappuccino, Espresso, Latte macchiato, Ristretto, Espresso Macchiato, Americano
 • Funkcje dodatkowe: Double Cup
 • Sterowanie: Elektroniczne

Fizyczne

 • Pojemność zbiornika na wodę [l]: 1.8
 • Pojemność zbiornika na kawę [g]: 250
 • Wysokość [cm]: 43
 • Szerokość [cm]: 22.1
 • Głębokość [cm]: 34

Parzenie

 • Regulacja ilości zaparzanej kawy: Tak
 • Rodzaj kawy: Ziarnista
 • Regulacja mocy kawy: Tak
 • Spienianie mleka: Tak

Techniczne

 • Wbudowany młynek: Tak
 • Ciśnienie [bar]: 15
 • Moc [W]: 1850
 • Filtr: AquaClean
 • Nazwa producenta/ importera: SAECO

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).