Odkurzacz Electrolux PD91-8SSM GREEN

Nowość Wyprzedaż! Odkurzacz Electrolux PD91-8SSM GREEN Zobacz większe

769,99 zł brutto

-130,00 zł

899,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Odkurzacz Electrolux PD91-8SSM GREEN

System FlowMotion

System FlowMotion Pozwala na płynne i łatwe manewrowanie odkurzaczem. Dzięki kółkom XL Easy-Roll oraz ssawce z kółkami na łożyskach kulkowych można łatwo kierować odkurzaczem unikając uderzeń o przeszkody.

Ssawka FlowMotion.

Wyposażona jest w okienko, pozwalające w dowolnej chwili sprawdzić bieżące ustawienie: do odkurzania dywanów albo do podłóg twardych.

System PureFlow

Zapewnia niezrównaną skuteczność odkurzania, zwiększając jednocześnie efektywność energetyczną.

Higieniczny worek

Wyposażona jest w okienko, pozwalające w dowolnej chwili sprawdzić bieżące ustawienie: do odkurzania dywanów albo do podłóg twardych.

Udoskonalone zamknięcie worka

Zamknięcie worka s-bag zostało przeprojektowane tak, aby nigdy nie występowało ryzyko pęknięcia lub rozszczelnienia. W celu usztywnienia konstrukcji zastosowano wytrzymalsze materiały oraz nową metodę uszczelniania (podwójne formowanie wtryskowe). Dzięki temu worek s-bag jest: higieniczny, zapobiegający kontaktowi z kurzem. Ponadto, ze względu na zatrzymywanie drobnych cząstek przyczynia się do poprawy jakości powietrza: jest dobry dla osób cierpiących na alergię. Dzięki takim workom odkurzacz zachowuje najwyższą skuteczność przez lata.

Odkurzacz PURE D9 to zdobywca prestiżowej nagrody IF Design za innowacyjne wzornictwo i technologię.

Nowy odkurzacz Electrolux Pure D9

Ma konstrukcję gwarantującą uniwersalność. Ergonomiczny uchwyt pozwalający na łatwe przenoszenie, obudowa zapewniająca stabilność przy przechowywaniu w różnych pozycjach, ssawka 3 w 1 dostosowana do wszystkich rodzajów podłóg i tapicerki

Wyposażenie

 • Dysze/szczotki: Pozostałe wyposażenie
 • Szczotka dywanowo-podłogowa, Ssawka AeroPro 3w1: Rura stalowa, 2 x worek na kurz

Parametry

 • Kolor: Czarny
 • Rodzaj odkurzacza: Standardowy
 • Seria odkurzacza: Pure

Techniczne

 • Długość przewodu [m]: 9
 • Elektroszczotka: Nie
 • Konstrukcja: Ergonomiczna obudowa
 • Moc silnika [W]: 350
 • Poziom hałasu [dB]: 67
 • Turboszczotka: Nie
 • Zasięg pracy [m]: 12
 • Zasilanie: Sieciowe

Filtry

 • Nazwa filtra: Typ filtra
 • PureAdvantage D11: Antyalergiczny, Zmywalny

Fizyczne

 • Długość [cm]: 51
 • Szerokość [cm]: 30.5
 • Waga [kg]: 7.1
 • Wysokość [cm]: 24

Funkcje

 • Funkcje dodatkowe: Parkowanie poziome, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, Parkowanie pionowe
 • Praca na mokro: Nie
 • Regulacja mocy ssania: Tak
 • Wbudowany ręczny odkurzacz: Nie

Odkurzanie

 • Model worka: S-bag Ultra Long Performance
 • Pojemność pojemnika/worka [l]: 5
 • Zbieranie kurzu: Worek

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).