Zestaw garnków Tefal Daily Cook G713SB74 Indukcja

Nowość Zestaw garnków Tefal Daily Cook G713SB74 Indukcja Zobacz większe

Darmowa wysyłka

359,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

ZESTAW GARNKÓW TEFAL DAILY COOK G713SB74

11-częściowy zestaw garnków i akcesoriów, wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, grube 3 warstwowe dno z aluminiowym dyskiem zapewniające szybkie i równomierne nagrzewanie, szklane pokrywki ze stalową obręczą i otworem pary, wewnętrzna miarka, przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek w tym indukcyjnych. Zestaw zawiera patelnię, łopatkę, trzepaczkę, łyżkę, widelec i chochle.

Nasze zobowiązanie: zdrowo gotujemy, myślimy ekologicznie.

Naszym celem jest produkowanie trwałych produktów, których można używać przez lata, przy jednoczesnej dbałości o zdrowie naszej planety poprzez zastosowanie nadających się do ponownego wykorzystania materiałów i bezpiecznych powłok nieprzywierających (niezawierających PFOA, ołowiu ani kadmu)

Superbezpieczne nienagrzewające się uchwyty

Zaawansowane nienagrzewające się uchwyty umożliwiają zachowanie całkowitego spokoju. Są zawsze chłodne w dotyku, nie grożąc poparzeniem nawet po kilku godzinach użytkowania, natomiast antpoślizgowa powierzchnia zapewnia perfekcyjny i całkowicie bezpieczny chwyt.

Doskonale równomierne gotowanie

Bardzo grube, wielowarstwowe wytrzymałe dno zapobiega deformacji z upływem czasu i gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła dla jednolitych i pysznych rezultatów gotowania.

Doskonałe smażenie dzięki technologii THERMO-SPOT®

Wskaźnik Thermo-Spot® przybiera głęboką czerwoną barwę, gdy patelnia osiągnie idealną temperaturę dla doskonałego smażenia. Zapewnia doskonałą konsystencję, kolor i smak, dzięki czemu codzienne posiłki są pełne aromatów.

Miarka na ściance

Widoczna wewnątrz garnka miarka ułatwia pracyzyjne dodawanie składników, gwarantując idealne rezultaty.

Kompatybilność z płytami grzewczymi: wszystkie rodzaje płyt grzewczych + indukcja

Kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi (gazowe, elektryczne, ceramiczne i indukcyjne).

Nieprzywierająca powłoka TITANIUM

Wysokiej jakości tytanowa powłoka nieprzywierająca jest wyjątkowo trwała i wytrzymała dzięki specjalnie wzmocnionej warstwie mineralnej i ochronnemu pokryciu z cząstkami tytanu.

ZESTAW GARNKÓW TEFAL DAILY COOK G713SB74 ZAWIERA:

 • patelnię o średnicy 28 cm
 • garnek z pokrywą 20cm poj. 3l
 • garnek z pokrywą 24cm poj. 5,2 l
 • rondel 16cm poj 1,5l
 • widelec, chochlę, trzepaczkę, łyżkę i łopatkę

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).