Robot planetarny kuchenny Bosch MUM4880 600W

Nowość Robot planetarny kuchenny Bosch MUM4880 600W Zobacz większe

Darmowa wysyłka

575,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Robot planetarny kuchenny Bosch MUM4880 600W

Robot kuchenny o mocy 600 W, z 4 prędkościami pracy, mikserem kielichowym o pojemności 1 l, 3 tarczami tnącymi, wyciskarką do cytrusów oraz z maszynką do mielenia mięsa.

Wielozadaniowość

Robot kuchenny MUM4880 jest jednocześnie robotem do ubijania piany, mieszania i zagniatania ciasta; mikserem do zup, sos i koktajli; rozdrabniaczem do warzyw i owoców z 3 wymiennymi tarczami ze stali szlachetnej; maszynką do mielenia i wyciskarką do cytrusów!

4-stopniowa regulacja prędkości

MUM4880 oferuje 4 stopnie regulacji prędkości. Jest to o tyle przydatne rozwiązanie, że różne akcesoria będące w zestawie wymagają innej prędkości podczas pracy. Poza tym możemy regulować prędkość mieszadeł w zależności od rodzaju przygotowanego ciasta (lekkie/ciężkie).

Wielofunkcyjne ramię ze specjalną przekładnią i trzema rodzajami napędu

Urządzenie wyposażone jest w wielofunkcyjne ramię ze specjalną przekładnią i trzema rodzajami napędu, używanymi w zależności od akcesorium. Na obudowie znajdują się praktyczne informacje, jakie prędkości urządzenia mogą być stosowane przy poszczególnych rodzajach przystawek i mieszadeł oraz na który napęd założyć dane akcesorium.

Multi Motion Drive

Multi Motion Drive to specjalny ruch zabieraków ułatwiający mieszanie i zbieranie ciasta ze ścianek misy, tak zwany ruch planetarny. Zbieraki poruszają się wielokierunkowo, co zapewnia doskonałe połączenie wszystkich składników nawet przy niewielkiej ilości przygotowywanego ciasta.

DANE TECHNICZNE:

 • Moc (W): 600
 • Ilość prędkości: 4
 • Rodzaj sterowania: Mechaniczne
 • Mikser kielichowy: tak
 • Pojemność miksera (l): 1
 • Zabezpieczenia: Przed przeciążeniem
 • Chowanie przewodu: Schowek na przewód
 • Wymiary (cm): 26.5 x 30.5 x26.5
 • Kolor: Biało-srebrny
 • Wyposażenie: Uchwyt do akcesoriów

Zastosowanie:

 • Wyciskarka do cytrusów
 • Maszynka do mielenia mięsa

Elementy malaksera:

 • 3 tarcze tnące
 • Trzepaczka do ubijania
 • Końcówka do mieszania

Budowa:

 • Długość przewodu: 1.2 m
 • Misa: stal nierdzewna

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).