Wyciskarka wolnoobrotowa PHILIPS Viva HR1887/80

Nowość Wyciskarka wolnoobrotowa PHILIPS Viva HR1887/80 Zobacz większe

549,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Wyciskarka wolnoobrotowa PHILIPS Viva HR1887/80

 • Moc [W]: 150
 • Blokada kapania: TAK
 • Zastosowane technologie: Anti drip, Quick Clean, Wolnoobrotowy silnik

Pij codziennie porcję zdrowego soku. Wyciskarka o wolnym działaniu firmy Philips to najlepsze urządzenie do przygotowywania soków. Jest wyposażona w bardzo duży otwór na produkty pozwalający wyciskać całe owoce, warzywa i liście. Można ją wypłukać

do czysta w zaledwie 90 sekund. Korzyści: bardzo duży otwór na produkty— 70 m, płukanie do czysta w zaledwie 90 sekund- technologia QuickClean , blokada kapania pozwalającą utrzymać blaty w czystości oraz odłączane elementy, które można myć w zmywarce.

Specyfikacja:

 • Rodzaj: Wyciskarka do owoców i warzyw
 • Moc [W]: 150
 • Zabezpieczenia: Przed kapaniem
 • Zastosowane technologie: Anti drip Quick Clean Wolnoobrotowy silnik
 • Chowanie przewodu: Schowek na przewód
 • Inne: Blokada kapania Duży otwór do podawania całych składników Duży otwór do wkładania całych owoców Duży otwór na całe produkty Dziubek niekapek Mechanizm wolnoobracającej się spirali Możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce Technologia QuickClean
 • Wolnoobrotowy silnik: Tak
 • Pojemność naczynia na sok [l]: 1
 • Pojemność zbiornika na odpady [l]: 0.75
 • Blokada kapania: TAK
 • Linia: Viva Collection
 • Kolor: Biało-czarny
 • Załączone wyposażenie: Dzbanek

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).