Blender do Smoothie MULTIBLENDER NUTRI EXPRESS

Nowość Blender do Smoothie MULTIBLENDER NUTRI EXPRESS Zobacz większe

99,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Blender do Smoothie MULTIBLENDER NUTRI EXPRESS

Blender do smoothie w kompaktowym wydaniu jest wielofunkcyjnym pomocnikiem. Mediashop Nutri Express jest wyposażony w ostrza typu pirania do przygotowywania lodów, zup lub koktajli. System cyklonowy ściąga mieszane produkty do dołu i miesza je ponownie.

 • Blender do smoothie
 • Ostrza typu pirania o prędkości 17 000 obrotów
 • Silnik chłodzony powietrzem
 • System cyklonowy ściąga mieszane produkty do dołu i miesza je ponownie
 • Pojemniki nadają się do transportu lub przechowywania potraw
 • Wieczka można myć w zmywarce

Dołączone akcesoria

 • Pojemnik 500ml
 • Pojemnik 250ml
 • Pojemnik na zupę
 • Wieczko na napój
 • Wieczko z otworem na słomkę

Parametry techniczne

 • Moc: Pojemność naczynia
 • 220 W: 0,5 l
 • Prędkości: 2

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).