CZAJNIK ELEKTRYCZNY RUSSELL HOBBS 24360-70 2400W

Nowość CZAJNIK ELEKTRYCZNY RUSSELL HOBBS 24360-70 2400W Zobacz większe

Darmowa wysyłka

194,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

CZAJNIK ELEKTRYCZNY RUSSELL HOBBS 24360-70 2400W

Solidne wykonanie

Spełni oczekiwania najbardziej wymagających domowników                    Marka Russel Hobbs tworzy swoje produkty z myślą o tym, aby życie domowe było łatwiejsze i przyjemniejsze. Czajnik Inspire White to urządzenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających domowników. Jego ciekawa biało-srebrno stylistyka doskonale wkomponuje się w nowoczesną kuchnię.

Pełna kontrola nad temperaturą wody                                                   Producenci czajnika pamiętali o tym, że temperatura wody do przygotowania poszczególnych napojów może mieć wpływ na ich ostateczny smak. Dlatego też wyposażyli model Inspire White w panel sterujący, który umożliwia regulację temperatury wody. W ten sposób możemy dokładnie określić żądaną temperaturę wody i cieszyć się swoją ulubioną kawą czy herbatą.

Czajnik Russel Hobbs Inspire White charakteryzuje się pojemnością 1,7-litra oraz mocą aż 2400 W. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób przygotujesz wodę na gorące napoje nawet dla siedmiu osób. Taka moc gwarantuje również szybkie gotowanie małych ilości wody.

Czajnik jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Posiada wskaźnik poziomu wody oraz stabilną obrotową podstawę 360°. Do tego mamy jeszcze automatyczne wyłączanie po osiągnięciu punktu wrzenia, antypoślizgową rączkę oraz podświetlenie LED.

Fizyczne

 • Element grzejny: Płaska grzałka płytkowa
 • Otwieranie pokrywy: Uchwyt
 • Wykonanie: Stal nierdzewna
 • Pojemność [l]: 1.7
 • Obrotowa podstawa: Tak
 • Wskaźnik poziomu wody: Tak

Techniczne

 • Sygnał dźwiękowy: Nie
 • Regulacja temperatury: Tak
 • Funkcje dodatkowe: Szybkie gotowanie małych ilości wody, Podświetlenie LED
 • Moc grzałki [W]: 2400
 • Zabezpieczenia: Automatyczne wyłączanie po osiągnięciu punktu wrzenia, Antypoślizgowa rączka

Parametry

 • Dominujący kolor: Biało-srebrny

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).