CZAJNIK RUSSELL HOBBS Inspire Black 24361-70

Nowość CZAJNIK RUSSELL HOBBS Inspire Black 24361-70 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

194,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

CZAJNIK RUSSELL HOBBS Inspire Black 24361-70

 • Pojemność [l]: 1.7
 • Wykonanie obudowy: Tworzywo sztuczne
 • Wskaźnik poziomu wody: Tak
 • Grzałka: Ukryta
 • Obrotowa podstawa: TAK
 • Filtr: Antyosadowy, Wyjmowany, Zmywalny

Czajnik o mocy 2400 W, pojemność maksymalna 1.7 l, 3 strefy szybkiego zagotowania wody, wyprofilowany dziubek zapobiegający rozlewaniu, obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, obrotowa podstawa, zagotuje wodę na jedną filiżankę w zaledwie 55 sekund, co spowoduję oszczędność energii do 66 %.

Specyfikacja:

 • Rodzaj produktu: Czajnik elektryczny
 • Pojemność [l]: 1.7
 • Grzałka: Ukryta
 • Moc grzałki [W]: 2400
 • Rodzaj zasilania: Sieciowe
 • Wykonanie obudowy: Tworzywo sztuczne
 • Zatrzaskiwana pokrywa: TAK
 • Konstrukcja: Antypoślizgowa rączka Ergonomiczny kształt Ergonomiczny uchwyt Grzałka ze stali nierdzewnej Podświetlany włącznik/wyłącznik Wyprofilowany dzióbek Zdejmowana pokrywa
 • Lampka kontrolna: TAK
 • Wyświetlacz: Brak
 • Wskaźnik poziomu wody: Tak
 • Filtr: Antyosadowy Wyjmowany Zmywalny
 • Obrotowa podstawa: TAK
 • Chowanie przewodu: Schowek na przewód
 • Dodatkowe funkcje: Szybkie gotowanie małych ilości wody
 • Linia: Inspire
 • Kolor: Czarny

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).