BLENDER PHILIPS HR3657/90 + KIELICH GRATIS 1400W

BLENDER PHILIPS HR3657/90 + KIELICH GRATIS 1400W Zobacz większe

Darmowa wysyłka

699,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

BLENDER PHILIPS HR3657/90 + KIELICH GRATIS 1400W

Wzbogać swoją dietę o świeże warzywa i owoce dostarczone w smacznej wersji. Przygotowuj więcej koktajli, smoothie czy naturalnych sosów i dresingów do sałatek. Z blenderem ProBlend 6 3D osiągnięcie profesjonalnej wydajności to pestka.

Pyszne koktajle w kilka chwil

Wzbogać swoją dietę o świeże warzywa i owoce dostarczone w smacznej wersji. Przygotowuj więcej koktajli, smoothie czy naturalnych sosów i dresingów do sałatek. Z blenderem ProBlend 6 3D osiągnięcie profesjonalnej wydajności to pestka. Wybierz jedną z dostępnych prędkości za pomocą podświetlanego pokrętła. Jeśli chcesz osiągnąć rezultaty w jeszcze krótszym czasie, skorzystaj z funkcji Pulse. Umożliwia ona wprowadzenie silnika w najwyższe obroty, oferując szybkie efekty.

Rozdrabnianie w 3D

Zastosowana technologia ProBlend 3D umożliwia dokładne siekanie. Składniki są poddane ciągłemu mieszaniu. Równomierne rozdrabnianie nie naraża produktów na utratę cennych mikro- i makroelementów. Twoje koktajle pozostają równie zdrowe co pyszne!

Jeden przycisk i gotowe

Jeśli chcesz przyśpieszyć swoją pracę, skorzystaj z wstępnie zaprogramowanych funkcji automatycznych. Wygodne przyciski pozwalają na wybranie za pomocą jednego dotknięcia trybu smoothie oraz kruszenia lodu.

Więcej obrotów

Wszystkie pasty, sosy czy dresingi powstaną, zanim zdążysz zauważyć. Moc 1400-watowego silnika świetnie radzi sobie z różnymi składnikami, łącznie z lodem czy orzechami. Urządzenie osiąga do 35.000 obrotów na minutę zapewniając Ci najlepszą skuteczność.

Proste czyszczenie

System łatwego demontażu sprawia, że czyszczenie urządzenia nie stanowi najmniejszego problemu. Szklany dzban oraz noże możesz umieścić w zmywarce, by jeszcze szybciej pozbyć się zabrudzeń.

Blender kielichowy

Urządzenie składa się z podstawki w której znajduje się silnik oraz kielicha przeznaczonego do wrzucania składników.

Funkcja pulsacji

Przycisk pulsacji pozwala na lepszą kontrolę przetwarzanych składników. Urządzenie pracuje tylko w przypadku, gdy przycisk jest naciśnięty przez użytkownika. Idealnie przydaje się przy produktach, które należy rozdrobnić stopniowo.

Napoje

Urządzenie idealnie nadaje się do przygotowania różnego rodzaju napojów, shake'ów czy smoothies.

Regulacja szybkości

Szybkość obrotów dostosowujemy do indywidualnych potrzeb za pomocą odpowiedniego przycisku. Mamy tym samym pełną kontrolę nad pracą urządzenia.

Funkcja kruszenia lodu

Urządzenie przystosowane do kruszenia lodu. Silnik produktu działa według zaprogramowanej sekwencji umożliwiającej rozdrabnianie nawet dużych kawałków lodu.

Właściwości:

 • Blender kielichowy z praktyczną regulacją za pomocą podświetlanego pokrętła
 • Technologia ProBlend 3D zapewnia równomierne rozdrabnianie składników
 • Dwie funkcje automatyczne: kruszenie lodu i smoothie
 • Silnik osiąga prędkość 35.000 obrotów na minutę
 • Możliwość mycia elementów w zmywarce

Dane techniczne:

 • Rodzaj blendera: kielichowy
 • Kolor: czarny, srebrny
 • Funkcje: miksowanie, rozdrabnianie, kruszenie lodu
 • Tryby pracy: pulsacyjny
 • Moc: 1400 W
 • Pojemność: 2 l

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).