Oczyszczacz Powietrza ROWENTA Intense Pure PU4020

Nowość Oczyszczacz Powietrza ROWENTA Intense Pure PU4020 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

694,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Oczyszczacz Powietrza ROWENTA Intense Pure PU4020

ROWENTA INTENSE PURE AIR PU4020 z czujnikiem zanieczyszczeń do 35m2

Czyste powietrze dla zdrowszego życia! Jedyny oczyszczacz powietrza, który filtruje do 99,95% zanieczyszczeń i trwale usuwa formaldehyd!*

Intense Pure Air jest wydajnym oczyszczaczem powietrza, który działa wyjątkowo cicho i zapewnia całkowitą ochronę, eliminując do 99,95% zanieczyszczeń powietrza we wnętrzach. Cztery poziomy filtrowania chronią całą rodzinę przed wieloma rodzajami zanieczyszczeń. Urządzenie jest wyposażone w wyjątkową i opatentowaną technologię NanoCaptur, która trwale usuwa formaldehyd*, sprawiając, że otoczenie jest bezpieczniejsze i zdrowsze.

* Testowany w niezależnym laboratorium i porównany z technologiami filtracyjnymi głównych konkurentów – listopad 2014

CZYSTE POWIETRZE DLA ZDROWSZEGO ŻYCIA!

Dzięki urządzeniu Intense Pure Air oddychasz zdrowszym powietrzem w całkowitej ciszy. Cztery poziomy filtrowania są przeznaczone do wychwytywania nawet najdrobniejszych cząstek i trwałego usuwania formaldehydu – najbardziej szkodliwego zanieczyszczenia powietrza występującego w pomieszczeniach. Wbudowana inteligentna technologia za pomocą czujników wykrywa zanieczyszczenia w domu i automatycznie ustawia odpowiednią szybkość filtrowania. Jednocześnie o jakości powietrza informuje wskaźnik emitujący światło o barwie zmieniającej się w zakresie od niebieskiej przez fioletową do czerwonej, zapewniając całkowity spokój. O wysokiej wydajności urządzenia świadczy jego cicha praca na poziomie jedynie 22 dB(A)** oraz zastosowanie filtrów, które są łatwe w obsłudze. Regulowany wylot powietrza zapewnia optymalną wydajność i komfort oraz sprawia, że Intense Pure Air ustanawia nowy standard filtrowania powietrza.

** Ciśnienie akustyczne mierzone w komorze częściowo bezodbiciowej w odległości 1,5 m od oczyszczacza powietrza.

ZAWSZE SKUTECZNE OCZYSZCZANIE Inteligentny czujnik zanieczyszczeń

Oczyszczacz Intense Pure Air jest wyposażony w czujnik, któłry mierzy poziom zanieczyszczeń w domu. Urządzenie automatycznie dostosowuje prędkość pracy w zależności od wykrytego stanu powietrza.

TECHNOLOGIA

 • Rodzaj produktów: Oczyszczacz powietrza
 • Kategoria: Filtrowanie
 • Technologia: NanoCaptur

WYDAJNOŚĆ

 • Przepływ powietrza :160 m3/h
 • CADR dym: 150 m3/h
 • Obszar działania: do 35 m
 • Liczba prędkości: 4
 • Poziom dźwięku: 22-45** dB(A)

INTELIGENCJA

 • Tryb automatyczny:Tak
 • Tryb nocny : Tak
 • Wskaźnik jakości powietrza : Tak
 • Czujniki :Cząstki

KOMFORT UŻYTKOWANIA

 • Panel sterowania: Elektroniczny
 • Minutnik: 1 / 2 / 4 / 8 h
 • Opóźnione uruchomienie: 1 / 2 / 4 / 8 godz.
 • Wskaźnik wymiany filtra : Tak
 • Regulacja kratki : Tak
 • Łagodne oświetlenie : Tak
 • Uchwyt: Wbudowany

PARAMETRY

 • Symbol: PU4020
 • Producent: Rowenta
 • Model: PU4020
 • Szerokość produktu (cm): 30 cm
 • Wysokość produktu (cm): 54 cm
 • Głębokość produktu (cm): 28.5 cm
 • Kolor: Odcienie białego
 • Moc AGD: 30 W
 • Waga: 5.7

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).