Deska do prasowania Philips Easy6 Express GC202/30

Deska do prasowania Philips Easy6 Express GC202/30 Zobacz większe

234,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Deska do prasowania Philips Easy6 Express GC202/30

Pokrowiec deski jest wykonany w 100% z bawełny. Jego spodnie warstwy są wykonane z pianki i filcu. Zapewnia to gładszy poślizg.

Deska posiada antypoślizgowe nóżki, jest bardzo stabilna.

Zabezpieczenie przed dziećmi oraz na czas transportu zapobiega przypadkowemu przewróceniu się deski podczas prasowania.

System ShoulderShape ułatwiający prasowanie koszul.Wygodne prasowanie dla każdego dzięki regulacji wysokości. 6 ustawień wysokości 70-95 cm.Stabilna i bezpieczna podstawka na żelazko jest dostosowana do potrzeb osób lewo- i praworęcznych.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).