Toster Philips Daily Collection HD2516/00 Biały

Nowość Toster Philips Daily Collection HD2516/00 Biały Zobacz większe

128,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Toster Philips Daily Collection HD2516/00 Biały

 • Liczba poziomów opiekania 8
 • Regulacja opiekania
 • Automatyczne wyłączanie
 • Przycisk anulowania
 • Nienagrzewająca się obudowa
 • Funkcja rozmrażania
 • Funkcja podnoszenia pieczywa
 • Wbudowany schowek na przewód
 • Częstotliwość 50–60  Hz
 • Moc 830  W
 • Napięcie 220–240  V
 • Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.) 214x304x184  mm
 • Wymiary produktu (D x S x W)188x275x156  mm
 • Waga wraz z opakowaniem 1,512  kg
 • Waga produktu 1,120  kg

Specyfikacja:

Toster HD2516/00 8 poziomów umożliwia opiekanie różnych rodzajów chleba bez ryzyka przypalenia. Dostosuj ustawienia opiekania do swoich preferencji i uzyskaj dokładnie takie tosty, jakie lubisz. 2 duże otwory pozwalają opiekać pieczywo różnej wielkości. Dzięki wyśrodkowanym otworom chleb zawsze znajduje się pośrodku, co umożliwia jego równomierne opiekanie. Funkcja podgrzewania pozwala na szybkie podgrzanie pieczywa, a funkcja rozmrażania umożliwia opiekanie zamrożonego chleba. Dzięki przyciskowi anulowania można w dowolnym momencie zatrzymać proces opiekania, co zapewnia bezpieczne i precyzyjne działanie urządzenia. Łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanej tacce na okruszki. Wysoki podnośnik umożliwia łatwe usuwanie małych kawałków chleba. Funkcja automatycznego wyłączania chroni produkt przed zwarciem. Wbudowany ruszt do bułek umożliwia łatwe podgrzewanie ulubionych ciastek i bułek.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).