Oczyszczacz powietrza PHILIPS FILTR HEPA AC1215/50

Nowość Oczyszczacz powietrza PHILIPS FILTR HEPA AC1215/50 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

855,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Oczyszczacz powietrza PHILIPS FILTR HEPA AC1215/50

 • Do średnich i dużych pomieszczeń (do 32 m2)
 • Usuwa zanieczyszczenia i alergeny
 • Wyłapuje do 99,97% zanieczyszczeń
 • 2 tryby automatyczne: Antyalergenowy, Ogólny
 • Tryb nocnego czuwania
 • Blokada rodzicielska
 • Blokada Healthy Air Protect

Oczyszczacz, który natychmiast informuje o stanie powietrza

Zanieczyszczenia powietrza mogą łatwo przedostać się do Twojego domu przez otwarte drzwi i okna, ale cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5 i alergeny dostają się do mieszkań także przez naturalną wentylację. Oczyszczacz AC1215 wykrywa poziom alergenów i automatycznie oczyszcza powietrze ze szkodliwych cząsteczek.

Kolorowy wskaźnik LED informuje o poziomie alergenów w powietrzu. Na wyświetlaczu widoczna jest liczba od 1 do 12, indeks alergenów IAI.

Pierścień kolorów na panelu urządzenia w wyraźny sposób informuje o jakości powietrza za pomocą 4 kolorów: od niebieskiego (dobra jakość powietrza) do czerwonego (zła jakość powietrza).

Wyjątkowy tryb antyalergenowy

Dostępne są dwa tryby: ogólny oraz antyalergenowy, jeszcze bardziej czuły na obecność alergenów w powietrzu. Każdy tryb różni się ustawieniem czułości. Oznacza to, że oczyszczacz reaguje inaczej, gdy wykrywa alergeny, zanieczyszczenia czy bakterie i wirusy.

Tryb antyalergenowy to idealne rozwiązanie dla osób wrażliwych na alergeny. U osób cierpiących na alergię pyłkową, które używały oczyszczaczy powietrza Philips, można było stwierdzić mniejsze objawy, takie jak: kichanie, łzawienie, zaczerwienienie oczu, świąd nosa, świąd skóry i katar.*

Blokada rodzicielska uniemożliwi przypadkową zmianę ustawień oczyszczacza przez Twoje dziecko. Masz pewność, że urządzenie będzie pracowało zawsze według Twoich preferencji.

*Test alergiczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw. Bergmann, sierpień 2015.

Tryb nocnego czuwania

Tryb monitorowania jakości powietrza nocą został zaprojektowany specjalnie z myślą o sypialni. Oczyszczacz powietrza szybko przygotowuje powietrze w sypialni do snu i stale monitoruje jakość powietrza, gdy śpisz.

W trybie nocnym oczyszczacz zmniejsza prędkość pracy wentylatora i ogranicza poziom hałasu, by zapewnić spokojny sen. Oświetlenie urządzenia można przygasić lub wyłączyć, w zależności od indywidualnych preferencji.

Błyskawiczne oczyszczanie powietrza

Wskaźnik CADR to jeden z najważniejszych parametrów urządzenia. Składa się na niego skuteczność filtracji i przepływ powietrza, który informuje, ile powietrza urządzenie może przefiltrować.

Dzięki CADR wynoszącemu 270 m3/h, urządzenie oczyści powietrze w pomieszczeniu o maksymalnej powierzchni 32 m2 w zaledwie 20 min!

Zawsze skuteczne filtry, dzięki specjalnym powiadomieniom

Urządzenie posiada 3 filtry:

 • Filtr wstępny - odpowiedzialny za wyłapywanie kurzu, włosów i sierści.
 • Filtr z aktywnym węglem - usuwa szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy.
 • Filtr NanoProtect HEPA - zatrzymuje niemal 100% mikrozanieczyszczeń takich jak cząsteczki PM2,5, PM10, alergeny - kurz, roztocza, zarodniki pleśni i grzyby oraz bakterie i wirusy.

Blokada Healthy Air Protect natychmiast informuje o konieczności wymiany filtra - na panelu sterowania pojawi się odpowiedni symbol. Jeśli filtr wstępny nie zostanie wyczyszczony, a filtry węglowe i NanoProtect HEPA nie zostaną wymienione, po jakimś czasie urządzenie się wyłączy, gdyż oczyszczanie przestanie być efektywne. Dzięki temu masz pewność, że zawsze oddychasz czystszym i zdrowszym powietrzem.

Symbole:

 • F0 - Wyczyść filtr wstępny (zalecane co tydzień)
 • C7 - Wymień filtr z aktywnym węglem (FY1413)
 • A3 - Wymień filtr NanoProtect HEPA (FY1410)

W zestawie

 • Oczyszczacz powietrza
 • Filtr wstępny
 • Filtr węglowy (FY1413) - do 1 roku użytkowania
 • Filtr NanoProtect HEPA (FY1410) - do 2 lat użytkowania

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).