FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA PHILIPS Daily HD9210/90

FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA PHILIPS Daily HD9210/90 Zobacz większe

349,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA PHILIPS Daily HD9210/90

Powietrze zamiast oleju!

Od pysznych frytek zawierających mniej niż 2% tłuszczu po pysznego kurczaka — smażenie z wykorzystaniem powietrza jest zdrowszym sposobem na ulubione jedzenie. Oszczędzisz wiele litrów oleju, a w kuchni nie będzie plam.

Pyszne frytki zawierające nawet o 80% mniej tłuszczu

 • Urządzenie o niskim zużyciu tłuszczu
 • Airfryer
 • Czarny/srebrny
 • 800 g

Smaczne i zdrowe smażone jedzenie o znacznie mniejszej zawartości tłuszczu

Opatentowana technologia Rapid Air umożliwia smażenie, pieczenie i grillowanie najsmaczniejszych przekąsek i posiłków w mniejszej ilości tłuszczu niż w przypadku zwykłej frytownicy — można nawet całkowicie zrezygnować z oleju! Technologia Rapid Air to również mniej nieprzyjemnych zapachów niż w przypadku zwykłej frytownicy, łatwe czyszczenie, bezpieczeństwo i oszczędność, dzięki czemu z urządzenia można korzystać codziennie!

Zegar z sygnałem gotowości i automatycznym wyłączaniem

Wbudowany zegar umożliwia ustawienie czasu przygotowywania jedzenia do 30 minut. Funkcja automatycznego wyłączania może też zasygnalizować dźwiękiem, że potrawa jest gotowa.

Smażenie, grillowanie i pieczenie z urządzeniem wielofunkcyjnym Airfryer

Innowacyjne urządzenie wielofunkcyjne z technologią Rapid Air nadaje się nie tylko do smażenia. Możesz w niej także grillować, a nawet piec ulubione potrawy — wszystko to w jednym urządzeniu.

Duża oszczędność podczas zakupu oleju oraz jego użytkowania i utylizacji

Oszczędność do 3,5 l oleju w porównaniu do każdorazowego napełnienia zwykłej frytownicy

Duży wybór inspirujących przepisów

Wykorzystaj w pełni możliwości wielofunkcyjnego urządzenia o niskim zużyciu tłuszczu. Interaktywna aplikacja zapewnia łatwe do wykonania i dokładne przepisy, dzięki którym można rozkoszować się różnorodnym i pysznym jedzeniem z całego świata.

Pyszny kurczak o chrupiącej skórce i delikatnym wnętrzu

Opatentowana technologia Rapid Air została opracowana, aby jedzenie było chrupiące na zewnątrz i nie wysychało w środku.

Znacznie mniej nieprzyjemnych zapachów, kuchnia wolna od plam oleju

Tradycyjne smażenie na oleju często sprawia, że kuchnia jest brudna i nieprzyjemnie pachnie. Smażenie z wykorzystaniem powietrza pozwala zminimalizować nieprzyjemny zapach i uniknąć powstawania plam oleju.

Dane techniczne

 • Możliwość mycia części w zmywarce: Pokrywa
 • Tak: Tworzywo sztuczne
 • Funkcje dodatkowe: Grillowanie, Pieczenie, Smażenie
 • Programator czasowy: Tak
 • Regulacja temperatury: Tak
 • Sterowanie: Elektroniczne
 • Kolor: Czarno-srebrny
 • Pojemność koszyka [kg]: 0.8
 • Moc [W]: 1400
 • Zasilanie: 230-240V / 50-60Hz

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).