BLENDER WIELOFUNKCYJNY MOULINEX 2w1 LM125D31

BLENDER WIELOFUNKCYJNY MOULINEX 2w1 LM125D31 Zobacz większe

89,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

BLENDER WIELOFUNKCYJNY MOULINEX 2w1 LM125D31

 • Seria Mini Multi Deluxe
 • Typ mikser
 • Moc (W) 350
 • Całkowita pojemność miski (L) 0.8
 • Rzeczywista pojemność miski (L) 0,6
 • Liczba prędkości 2
 • Kolor stal nierdzewna
 • Drugi kolor czarny
 • Rodzaj mikser stojący
 • Pokrywa z zatyczką
 • Siekacz tak
 • Wymiary (cm) 13 x 11,5 x 32
 • Waga (kg) 1.2

Załączone wyposażenie

 • Pojemnik z ostrzem miksującym do rozdrabniania 0.4l

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).