ODKURZACZ PIONOWY TEFAL AIR 360 FLEX PRO TY9471

Nowość ODKURZACZ PIONOWY TEFAL AIR 360 FLEX PRO TY9471 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

1 199,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

ODKURZACZ PIONOWY TEFAL AIR 360 FLEX PRO TY9471

Zapomnij o schylaniu się podczas odkurzania!

Niskie meble, niedostępne szczeliny? Zapomnij o schylaniu się podczas odkurzania! Dzięki innowacyjnej, elastycznej rurze z technologią Flex dosięgniesz do kurzu pod niskimi meblami do 5 razy skuteczniej!

Czystość w każdym zakamarku

Podwójna siła bezszczotkowego silnika o mocy 100 AIR Watów, w połączeniu z brakiem kabla, gwarantuje dokładne odkurzenie wszystkich powierzchni, takich jak płytki, parkiet i dywany oraz dotarcie do wszystkich zakamarków.

Swoboda odkurzania

35 minut odkurzania bez ładowania dzięki baterii jonowo-litowej o napięciu 21,9 V. Dokładnie i bez pośpiechu odkurzysz wszystkie zakamarki. Czas ładowania urządzenia to zaledwie 3 godziny.

Koniec z sierścią i okruchami w domu i samochodzie

Ciesz się przydatnym zestawem końcówek, którym z łatwością odkurzysz różnego rodzaju powierzchnie:

 • mini turboszczotka do usuwania sierści
 • teleskopowa ssawka szczelinowa do odkurzania wszystkich zakamarków
 • szczotka do tapicerki do odkurzania delikatnych powierzchni
 • końcówka przedłużająca do usuwania kurzu z wysoko położonych półek.

Odkurzanie od podłogi, aż po sufit

Dzięki płaskiej szczotce Power Slim Vision z podświetleniem LED dostrzeżesz każdy pył, nawet pod meblami. Po zdjęciu szczotki możesz dosięgnąć do kurzu nawet pod sufitem, a odkurzacz ręczny pomoże Ci szybko zebrać okruchy z blatu czy kanapy.

Cichy i skuteczny

Odkurzacz TEFAL Air Force 360 Flex pracuje równie skutecznie, ale 2 razy ciszej! Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem pracy, której nie zakłóca hałas urządzenia.

Zwinny i poręczny

Odkryj nową jakość odkurzania - zwrotny odkurzacz dla Twojej wygody. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom możesz bez trudu odkurzać w linii prostej, jak i wykorzystywać elastyczność oraz zwrotność odkurzacza, i bez schylania się docierać do najdalszych zakamarków w swoim domu.

Wygoda odkurzania

System bezworkowy, lekkość, wygodny uchwyt, przycisk on/off, którego nie musisz trzymać w trakcie odkurzania! oraz zamontowane na odkurzaczu szczotki Easy Brush, które są zawsze pod ręką (po odłączeniu np. odkurzacza ręcznego możemy od razu z niego korzystać, bez dodatkowych akcesoriów) - te wszystkie rozwiązania sprawią, że odkurzanie będzie dla Ciebie naprawdę komfortowe!

Dane techniczne

 • Czas ładowania [h]: 3
 • Czas pracy [min]: 35
 • Elektroszczotka: Nie
 • Napięcie akumulatora [V]: 21.9
 • Poziom hałasu [dB]: 82
 • Turboszczotka: Nie
 • Waga [kg]: 3
 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Funkcje dodatkowe: Możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, Oświetlanie odkurzanego miejsca, Technologia cyklonu
 • Odłączany odkurzacz ręczny: Nie
 • Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.65
 • Praca na mokro: Nie
 • Regulacja mocy ssania: Tak
 • Zbieranie kurzu: Pojemnik
 • Nazwa filtra: Typ filtra
 • EPA: Zmywalny
 • Dysze/szczotki: Pozostałe wyposażenie
 • Elektroszczotka mini, Ssawka szczelinowa, Szczotka do tapicerki: Baza ładująca, Rura teleskopowa

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).