Generator pary Żelazko TEFAL Fasteo SV6040 2200W

Nowość Generator pary Żelazko TEFAL Fasteo SV6040 2200W Zobacz większe

Darmowa wysyłka

349,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Generator pary Żelazko TEFAL Fasteo SV6040 2200W

Generator pary Fasteo gwarantuje najlepsze rezultaty prasowania w krótkim czasie. Wszystko dzięki silnemu wyrzutowi pary oraz dużemu zbiornikowi na wodę, który nie wymaga ciągłego uzupełniania. Technologia wysokiego ciśnienia (5,2 bara) błyskawicznie rozprostowuje wszelkie zagniecenia, a samo urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 2 minuty. Wszystko to sprawia, że Fasteo jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących praktyczne rozwiązania.

Szybkie nagrzewanie i duży zbiornik na wodę

Urządzenie jest gotowe do pracy w 2 minuty, a duży zbiornik sprawia, że nie trzeba ciągle napełniać go wodą.

Ciśnienie 5,2 bara

Technologia wysokiego ciśnienia (5,2 bara) błyskawicznie rozprostowuje wszelkie zagniecenia.

Usuwanie najtrudniejszych zagnieceń

Moc uderzenia pary do 180 g/min sprawi, że wygładzisz najtrudniejsze zagniecenia, nawet na grubych tkaninach.

Doskonałe prowadzenie po tkaninie

Ceramiczna stopa zapewnia płynne prowadzenie żelazka po tkaninie, dzięki czemu prasowanie staje się łatwiejsze.

Łatwe i bezpieczne przenoszenie

Przenoszenie i przechowywanie urządzenia jest teraz niezwykle wygodne, dzięki specjalnej blokadzie.

Prasowanie w pionie

Ta uniwersalna funkcja to idealne rozwiązanie do poprawek na ostatnią chwilę, a także do prasowania marynarek, delikatnych tkanin i zasłon.

Tryb Eco

Urządzenie zapewnia idealne efekty prasowania, przy jednoczesnej oszczędności energii.

Najwyższa moc pary na dłużej

Zawsze mocna para i dłuższa żywotność urządzenia, dzięki wkładowi antywapiennemu umożliwiającemu łatwe usuwanie kamienia z bojlera.

Generator pary Fasteo to idealne połączenie szybkich efektów i niezrównanej wygody prasowania. Urządzenie prasuje szybciej niż tradycyjne żelazka dzięki silnemu wyrzutowi pary oraz dużemu zbiornikowi na wodę, który nie wymaga ciągłego uzupełniania. Wkład antywapienny przedłuża żywotność generatora, jednocześnie gwarantując bezproblemową pracę, a  krótki czas nagrzewania zapewnia natychmiastową gotowość do pracy. Dzięki ceramicznej stopie żelazko lekko prowadzi się po tkaninie, co w połączeniu z wysoką wydajnością generowania pary daje doskonały efekty prasowania wszystkich ubrań. Funkcja prasowania w pionie świetnie sprawdza się podczas usuwania zagnieceń z garniturów, delikatnych tkanin, a nawet zasłon. Wygodę korzystania z Fasteo zwiększają: blokada ułatwiająca transport i przechowywanie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, kompaktowe wymiary i możliwości zwinięcia przewodu parowego wokół podstawy generatora.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).