ŻELAZKO PAROWE BEZPRZEWODOWE TEFAL FV6520 2400W

ŻELAZKO PAROWE BEZPRZEWODOWE TEFAL FV6520 2400W Zobacz większe

329,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

ŻELAZKO PAROWE BEZPRZEWODOWE TEFAL FV6520 2400W

Jeszcze więcej możliwości

Tefal FreeMove Air to fantastyczne i wyjątkowo lekkie żelazko, wyposażone w masę niewielkich rozwiązań, które zapewniają Ci jeszcze większy komfort.

Para jest na tyle mocna, by usuwać nieprzyjemne zagniecenia, rączka pozostaje wygodna nawet po długim użytkowaniu, a odpowiednio wyprofilowana stópka ułatwia prowadzenie żelazka nawet przy guzikach, czy suwakach.

Ciesz się swobodą ruchów

Żelazko FreeMove działa bezprzewodowo - koniec z plączącymi się kablami, od teraz możesz prasować gdzie chcesz i jak chcesz. Pełna swoboda ruchu znacząco ułatwi Ci pracę i sprawi, że nawet prasowanie dużych, problematycznych tkanin przestanie być kłopotliwe.

Dane techniczne:

 • Kolor: Turkusowo-biały
 • Linia: Freemove
 • Cechy: Półprzezroczysty
 • Możliwość użycia wody z kranu: tak
 • Pojemność zbiornika na wodę (ml): 250
 • Nawinięcie przewodu: nie
 • Sposób podłączenia: Bezprzewodowe
 • Funkcje pary: Uderzenie pary
 • Silne uderzenie pary (g/min): 115
 • Wytwarzanie pary: Ciągłe
 • Blokada kapania: tak
 • Budowa: Pokrętło do sterowania temperaturą,Stabilna podstawa
 • Moc (W): 2400
 • Rodzaj: Żelazko parowe
 • Spryskiwacz: tak
 • Zabezpieczenia: Automatyczny wyłącznik
 • Komunikacja: Lampki kontrolne
 • Prasowanie w pionie: tak
 • Regulacja temperatury: Pokrętło
 • Samooczyszczanie: tak

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).