CZAJNIK ELEKTRYCZNY ELECTROLUX Explore 7 E7K1-6BP

CZAJNIK ELEKTRYCZNY ELECTROLUX Explore 7 E7K1-6BP Zobacz większe

399,98 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

CZAJNIK ELEKTRYCZNY ELECTROLUX Explore 7 E7K1-6BP

Współczesny minimalistyczny design

Matowe wykończenie dodaje elegancji a miedziane elementy podkreślają nowoczesny i ponadczasowy charakter. Niezależnie od tego w jakim stylu masz urządzoną kuchnię, czajnik Electrolux zdecydowanie będzie w niej pasował.

Intuicyjny panel sterowania

Prosty w użyciu za sprawą dotykowego panelu obsługi. Znajdujące się na panelu specjalne przyciski z łatwością pomogą uzyskać pożądaną temperaturę wody.

Czujnik wyboru temperatury

Specjalne czujniki pozwalają szybko ustawić pożądaną temperaturę. Możesz zarówno podnieść temperaturę wody jak i ją obniżyć. Niezależnie od tego czy przygotowujesz jedzenie dla dzieci czy np. zieloną herbatę czajnik wyłączy się gdy woda osiągnie wybraną temperaturę.

Funkcja utrzymywania temperatury

Doskonała funkcja jeśli zależy Ci na utrzymaniu stałej temperatury wody przez dłuższy czas. Teraz możesz zachować pożądaną temperaturę nawet przez 40 minut. Gdy tylko termostat wykryje, że temperatura wody spadała o 2 stopnie, zostanie ona ponownie podgrzana do wybranej temperatury.

Funkcja start i stop

Podczas podgrzewania wody włącza się dioda LED, wskazująca aktualną temperaturę. Dzięki funkcji stop możesz zatrzymać podgrzewanie w dowolnym momencie, gdy tylko woda osiągnie pożądaną temperaturę.

Kontrola poziomu wody

Pojemność czajnika to aż 1,7 l.

Poziom wody łatwo sprawdzisz na podziałce znajdującej się z boku urządzeniu.

Precyzyjna skala pozwala na zagotowanie takiej ilości wody, jaką potrzebujesz, dzięki temu zużyjesz mniej energii a tym samym zaoszczędzisz pieniądze.

Wygodne otwieranie

Pokrywkę otwiera się jednym płynnym ruchem, co pozwala uniknąć niepożądanego rozlania wody i maksymalnie ułatwia użytkowanie. Duży rozmiar otworu pozwala na włożenie całej dłoni, dzięki czemu z łatwością można wyczyścić urządzenie.

Kontrola bezpieczeństwa

Z czajnikiem Electrolux masz pewność bezpiecznego użytkowania. Funkcja automatycznego wyłączania zadziała, gdy zbiornik na wodę będzie pusty, odcinając zasilanie. Antypoślizgowa podstawa zmniejsza ryzyko ślizgania się czajnika, a precyzyjnie wykonany kształt dzióbka zmniejsza ryzyko wylania wody.

Gwarancja czystej wody

Czajnik wyposażony jest w specjalny filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia. Dodatkowo zamontowany na dzióbku filtr siatkowy zapewnia czystą wodę zatrzymując wszelkie drobinki kamienia i osadu.

Ergonomiczny uchwyt

Solidny uchwyt o ergonomicznym kształcie pozwala na bezpieczne i mocne trzymanie czajnika. Jego dopracowana rączka wygodnie trzyma się w dłoni zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.

Praktyczny uchwyt do nawijania przewodu

Uchwyt do nawijania przewodu znajduje się pod podstawą. Dzięki temu przechowywanie czajnika zajmuje mniej miejsca.

Dane techniczne

 • Element grzejny: Płaska grzałka płytkowa
 • Filtr: Antyosadowy
 • Obrotowa podstawa: Tak
 • Otwieranie pokrywy: Przycisk
 • Pojemność [l]: 1.7
 • Wskaźnik poziomu wody: Tak
 • Wykonanie: Stal nierdzewna
 • Kolor: Czarny
 • Czajnik turystyczny: Nie
 • Moc grzałki [W]: 2400
 • Regulacja temperatury: Tak
 • Sygnał dźwiękowy: Tak
 • Sterowanie smartfonem: Nie
 • Bezpieczny w dotyku: Tak
 • Zaparzarka do herbaty: Nie
 • Funkcje dodatkowe: Schowek na przewód, Włącznik/wyłącznik z lampką kontrolną
 • Zabezpieczenia: Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne wyłączenie

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).