CZAJNIK ELEKTRYCZNY ELECTROLUX E7GK1-8BP 2000W

CZAJNIK ELEKTRYCZNY ELECTROLUX E7GK1-8BP 2000W Zobacz większe

418,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

CZAJNIK ELEKTRYCZNY ELECTROLUX E7GK1-8BP 2000W

 • Moc: 2000 W
 • Pojemność: 1,7 L
 • Obudowa: szklana
 • Obrotowa baza 360º
 • Funkcja samoczynnego wyłączenia
 • 5 ustawień temperatury

Czajnik Explore 7 z precyzyjną regulacją ustawień temperatury, wyjmowanym koszyczkiem do zaparzania herbaty i funkcją utrzymywania temperatury.

Zalety

 • Automatyczny wyłącznik: czajnik wyłącza się automatycznie po zagotowaniu wody lub gdy jest pusty.
 • Wyjmowany filtr: zapobiega wpadaniu osadu do kubka przy nalewaniu, łatwo go wyjąć i umyć.
 • Włącznik/wyłącznik ze zintegrowaną lampką
 • Obrotowa baza 360º
 • Potrójna funkcja samoczynnego wyłączenia: czajnik samoczynnie wyłącza się w trzech przypadkach: po zagotowaniu wody, po podniesieniu go z podstawy oraz gdy nie ma w nim wody.
 • Zaprogramowane ustawienia temperatury: pięć ustawień temperatury z myślą o doskonałej herbacie: 80ºC (zielona herbata), 85ºC (biała herbata), 90ºC (herbata ulung), 95ºC (kawa mielona) oraz 100ºC (czarna herbata, herbata ziołowa oraz potrawy typu instant).
 • Wbudowane zabezpieczenie przed wygotowaniem z funkcją samoczynnego wyłączenia, gdy w dzbanku nie ma wody.
 • Konstrukcja dzbanka ogranicza do minimum możliwość rozlania wody

Pełna kontrola dzięki czajnikowi Explore 7 Glass

Niezależnie od tego, czy gotujesz wodę, zaparzasz herbatę czy delikatnie podgrzewasz różne produkty, czajnik Master 9 umożliwia indywidualne ogrzewanie. Możliwości ustawienia temperatury w odstępach co 2°C pozwala uzyskać za każdym razem idealną temperaturę. A nawet utrzymać tę temperaturę przez 40 minut.

Herbata sypana, parzona w czajniku

Przygotuj idealną filiżankę herbaty liściastej w koszyczku zaparzacza. To wygodne akcesorium pozwala zaparzyć liście w czajniku, co oznacza o jedną rzecz mniej do mycia. Dzięki dokładnej kontroli temperatury wody można w ten sposób parzyć dowolny rodzaj herbaty.

Temperatura dopasowana do Twoich potrzeb

Czajnik Explore 7 Glass został zaprojektowany z myślą o łatwym osiągnięciu i utrzymaniu idealnej temperatury dzięki precyzyjnej regulacji ustawień temperatury. Niezależnie od tego, czy jest to jedzenie dla dzieci o temperaturze 40°C, zielona herbata o temperaturze 80°C, czy kawa o temperaturze 95°C, czajnik automatycznie przestanie się nagrzewać, gdy osiągnie wybraną temperaturę.

Temperatura dopasowana do Twoich potrzeb

Czajnik Master 9 został zaprojektowany z myślą o łatwym osiągnięciu i utrzymaniu idealnej temperatury dzięki precyzyjnej regulacji ustawień temperatury. Niezależnie od tego, czy jest to jedzenie dla dzieci o temperaturze 40°C, zielona herbata o temperaturze 80°C, czy kawa o temperaturze 95°C, czajnik automatycznie przestanie się nagrzewać, gdy osiągnie wybraną temperaturę.

Wybrana temperatura utrzymywana jest przez 40 minut

Wybrana temperatura będzie utrzymywana do 40 minut dzięki czajnikowi Master 9 i funkcji utrzymywania ciepła (Keep-warm). Element wbudowany w podstawę czajnika uruchamia się za każdym razem, gdy temperatura wody spadnie o 2°C. Do ciągłego zaparzania lub troztapiania, aż do osiągnięcia idealnego rezultatu.

Filtr przeciw osadzaniu się kamienia dla poprawy smaku wody

Wyposażony w filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia czajnik Master 9 utrzymuje czystość wody przez dłuższy czas. Wolniejsze osadzanie się kamienia oznacza mniejsze wymagania dotyczące konserwacji i czyszczenia dla zachowania jakości przegotowanej wody.

Dane techniczne

 • Moc: 2000 W
 • Pojemność: 1,7 L
 • Obudowa: szkło
 • Przewód [m]: 0,75

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).