Odkurzacz Bezprzewodowy Pionowy Xiaomi Dreame V11

Nowość Odkurzacz Bezprzewodowy Pionowy Xiaomi Dreame V11 Zobacz większe

1 244,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Odkurzacz Bezprzewodowy Pionowy Xiaomi Dreame V11

 • Pojemność baterii: 3000mAh
 • Moc: 450W
 • Czas ładowania: 4 godziny
 • Czas pracy: do 90 minut
 • Siła ssania: 150AW / 25 000Pa
 • Maksymalna pojemność pojemnika na kurz 0,5 l

Zestaw zawiera

 • Odkurzacz Dreame V11
 • Miękka kaszmirowa szczotka
 • Elektryczna szczotka dedykowana do usuwania roztoczy
 • Baza ładująca
 • Szczotka 2w1
 • Płaska szczotka 2w1
 • Rura odkurzacza
 • Przedłużka elastyczna
 • Filtr

Napędzany prawdziwą mocą!

Zapomnij o podwójnym czyszczeniu podłogi przez niedokładność Twojego odkurzacza.

Bezprzewodowa sprzątaczka w postaci Dreame V11 sprawi, że sprzątanie stanie się dużo przyjemniejsze. Wyposażony w silnik o mocy 125,000rpm zadba o to żeby codzienne porządki zajmowały Tobie dużo mniej czasu.

Długi czas pracy i łatwość obsługi

Niech nic nie wybije Cię z rytmu podczas porządków w mieszkaniu! Bateria w odkurzaczu bezprzewodowym Dreame V11 wytrzyma aż 90 minut pracy bez żadnej przerwy.

Czas pracy uzależniony jest od trybu jego pracy począwszy od  90 min w trybie eco do 10 w trybie turbo.

Zarządzaj funkcjami sprzętu za pomocą świecącego panelu. Jeden przycisk do zatrzymania lub wznowienia pracy oraz aż siedem etapów redukcji hałasu sprawi, że nie zagłuszysz telewizora w czasie sprzątania, a Twój pies nie spędzi stresujących chwil, schowany pod kanapą.

Tym odkurzaczem wyczyścisz każdy zakamarek swojego mieszkania!

 • Pojemność akumulatora odkurzacza to 3000 mAh. To wystarczy, aby zapewnić do 90 minut czyszczenia bez ładowania, czyli o 30 minut dłużej niż w modelu poprzedniej generacji. W modelu zastosowano również zaawansowany siedmiostopniowy system redukcji szumów oparty na specjalnym zawieszeniu silnika elektrycznego Space 4.0 o dużej mocy, a także sześciostożkową konstrukcję wykonaną ze specjalnego spienionego polimeru Gedebao.

Specyfikacja

 • Nazwa produktu Dreame Cordless Vacuum V11
 • Napięcie znamionowe 25,2 V.
 • Moc znamionowa 450 W.
 • Pojemność baterii 3000 mAh
 • Waga netto 1,6 kg
 • Czas ładowania 4 godziny
 • Motor Dreame Space 4.0 Hide-speed Motor
 • Czas działania do 90 minut
 • Moc ssania 150AW
 • Stopień próżni do 22kPa
 • System filtracji 12-stożkowy cyklon samoczyszczący, 5-stopniowa filtracja
 • Maksymalna pojemność pojemnika na kurz 0,5 l

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).