MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA TEFAL HV1 NE113135

MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA TEFAL HV1 NE113135 Zobacz większe

428,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA TEFAL HV1 NE113135

Wielofunkcyjny i kompaktowy asystent

Nieodłączny partner, z którym przygotujesz mięso, sałatki i przystawki, a teraz także domowe sosy i soki. Ta niewielka maszynka skutecznie mieli mięso, kroi na plasterki warzywa, trze ser czy czekoladę, a także pomaga przygotować pomidorowe przetwory!

Wielofunkcyjny i kompaktowy asystent kulinarny

HV4 to kompaktowa i skuteczna maszynka do mielenia mięsa z mocnym silnikiem (1600 W), dzięki któremu przygotujesz do 1,9 kg mielonego mięsa na minutę. Maszynka poradzi sobie nawet z trudnymi do zmielenia, twardymi kawałkami, dzięki funkcji Reverse (bieg wsteczny). W zestawie znajdziesz 3 sitka ze stali nierdzewnej przeznaczone do mielenia na drobno, średnio lub grubo, a także akcesoria do krojenia w plastry, tarcia i przygotowania coulis. Odkryj skuteczne i wielofunkcyjne urządzenie o kompaktowych wymiarach, które stanie się twoim codziennym asystentem!

Niezawodny asystent: Skuteczność i wielofunkcyjność

Maszynka mieli wszystkie rodzaje mięsa, sieka i trze składniki na sałatki, a także ułatwia przygotowanie domowych sosów pomidorowych. Ciesz się różnorodnością potraw!

Wszechstronność: 6 akcesoriów

Wszechstronna maszynka do mielenia, która sprosta wszystkim wyzwaniom w kuchni: nie tylko zmieli mięso (3 sitka), ale także posieka i zetrze warzywa (2 nakładki), a także pozwoli przygotować pomidorowe sosy i soki (akcesorium do coulis).

Mięso takie jak lubisz: 3 sitka do różnych przepisów

Maszynka posiada 3 sitka ze stali nierdzewnej, aby móc mielić na drobno, średnio i grubo, w zależności od przepisu.

Mielenie bez przerwy: Bieg wsteczny

Maszynka z łatwością poradzi sobie nawet z trudnym do zmielenia mięsem, dzięki specjalnemu biegowi wstecznemu. Koniec z zapychaniem się maszynki!

Dane techniczne:

 • Producent: Tefal
 • Moc znamionowa: 1600 W
 • Załączone wyposażenie: sitko do maszynki 3 szt., 2 x bęben tnący, przystawka do robienia musów
 • Wydajność mielenia: 1.9 kg/min
 • Sita: 3 szt.
 • Funkcja Rewers: tak
 • Kolor: biały
 • Kod producenta: NE113135
 • Nazwa produktu: Tefal NE113135
 • Kod producenta: NE113135

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).