ODKURZACZ BEZWORKOWY ROWENTA TURBOSZCZOTKA RO3785

ODKURZACZ BEZWORKOWY ROWENTA TURBOSZCZOTKA RO3785 Zobacz większe

329,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

ODKURZACZ BEZWORKOWY ROWENTA TURBOSZCZOTKA RO3785

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • zbiornik 1,5L
 • 750W
 • mini turboszczotka
 • elastyczna ssawka do czyszczenia samochodu

Skuteczność i wygoda w kompaktowej formie

Odkurzacz bezworkowy Compact Power to najwyższa jakość sprzątania zamknięta w kompaktowej formie. Urządzenie skutecznie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami, jednocześnie gwarantując komfort pracy. Duży zbiornik na kurz o pojemności 1,5 l zapewnia maksymalną wygodę odkurzania i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu. Zastosowana w urządzeniu technologia cyklonowa w połączeniu z silnikiem EffiTech to gwarancja najlepszych efektów odkurzania każdego dnia.

Wyjątkowa oszczędność prądu

Efektywność energetyczna

Możesz teraz skuteczniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.

Skuteczność na każdym podłożu

Wydajna szczotka 2w1

Komfortowe odkurzanie zapewnia wydajna i łatwa w prowadzeniu szczotka 2w1, która bez trudu radzi sobie z zabrudzeniami na różnych powierzchniach.

System filtracji

Odkurzacz posiada zaawansowany system monocyklonowy, który zapewnia doskonałą separację powietrza od pyłu. Dodatkowo 2 warstwy filtracji: filtr piankowy umieszczony przed silnikiem oraz specjalny filtr o wysokiej wydajności umieszczony tuż przed wylotem powietrza, precyzyjnie wychwycą najmniejsze cząsteczki kurzu emitowane podczas pracy. Skutecznie filtrowane jest aż 99,98% odkurzanego pyłu.

Łatwe opróżnianie

System Clean Express w 4 prostych krokach zapewnia proste pozbywanie się kurzu z pojemnika.

Kompaktowa forma

Dzięki kompaktowej budowie odkurzacz Compact Power ™ Cyclonic jest łatwy w przechowywaniu. Pomimo niewielkich rozmiarów oferuje sporą pojemność zbiornika - 1,5l.

Czysty dom i samochód

Akcesoria Home & Car Kit

Odkurzacz ma wszechstronne zastosowanie dzięki zestawowi praktycznych szczotek do domu i samochodu, przy użyciu których bez trudu dotrzesz nawet do trudno dostępnych zakamarków.

Maksymalna skuteczność odkurzania i duży pojemnik na kurz w połączeniu z kompaktowym designem sprawiają, że Compact Power to idealny odkurzacz do każdego domu. Zbiornik na kurz o pojemności 1,5 l zapewnia maksymalną wygodę odkurzania bez konieczności częstego opróżniania i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu. Jednocześnie kompaktowe rozmiary sprawiają, że urządzenie jest łatwe w przechowywaniu - zmieści się w każdym schowku czy szafie. Zastosowana w Compact Power technologia cyklonowa charakteryzuje się wysokim poziomem separacji kurzu od powietrza i gwarantuje zawsze dokładne odkurzanie. Połączenie energooszczędnego silnika EffiTech najnowszej generacji i szczotki 2w1 do dywanów i podłóg zapewnia jeszcze skuteczniejsze czyszczenie.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).