ROBOT SPRZĄTAJĄCY ODKURZACZ MOP VIOMI V3 CZARNY

ROBOT SPRZĄTAJĄCY ODKURZACZ MOP VIOMI V3 CZARNY Zobacz większe

1 464,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

ROBOT SPRZĄTAJĄCY ODKURZACZ MOP AUTOMATYCZNY VIOMI V3 CZARNY

JEDNO URZĄDZENIE, DWA SPOSOBY CZYSZCZENIA

Odkurzacz automatyczny VIOMI V3 z funkcją mycia na mokro to praktyczne urządzenie umożliwiające kompleksowe czyszczenie oraz sterylizację podłóg. Niezawodny silnik, wytrzymały akumulator gwarantujący do 1,5 godziny odkurzania, inteligentne oprogramowanie, duży zbiornik na kurz o pojemności 550 ml oraz możliwość wyboru spośród kilku trybów pracy z jego pomocą sprzątanie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Marka należy do ekosystemu XIAOMI, dzięki czemu korzysta z aplikacji XIAOMI home, zapewniając jeszcze większą kontrolę nad urządzeniem. Z V3 Twój dom będzie lśnił czystością!

EFEKTYWNE TRYBY SPRZĄTANIA - WYBIERZ NAJLEPSZY DLA SIEBIE

Dzięki 3 trybom sprzątania skutecznie wyczyścisz podłogę. Kiedy jest szczególnie brudna, warto ustawić najpierw odkurzanie, a następnie mycie. Najbardziej efektywny i umożliwiający oszczędność czasu tryb, mycie i odkurzanie jednocześnie, sprawdzi się w przypadku średnio zanieczyszczonych podłóg. Jeśli podłoże jest tylko lekko zabrudzone, po prostu szybko je odkurz.

2 EFEKTYWNE TRYBY MYCIA PODŁÓG - S ORAZ Y

V3 umożliwia mycie podłóg na 2 sposoby. W trybie S szybko zgarnia kurz i gwarantuje wysoką skuteczność. W trybie Y przemieszcza się tam i z powrotem, aby podwójnie oczyścić powierzchnię oraz odkurzyć luki między liniami. Możesz dowolnie zmieniać tryby i dostosowywać je do swoich potrzeb - VIOMI perfekcyjnie zadba o każdą podłogę.

REWOLUCYJNY MOP

Pojemny, 550-mililitrowy zbiornik na wodę nowej generacji zapewnia dokładne mycie bez ryzyka powstawania zacieków. Udoskonalona pompa elektroniczna z 3 poziomami kontroli przepływu wody zawsze zachowuje optymalne ciśnienie i minimalizuje ryzyko wyciekania, zalania podłogi lub zabrudzenia robota. Wszystko to w połączeniu z dużą powierzchnią mopa sprawia, że w trakcie czyszczenia żaden fragment podłogi nie zostanie pominięty. Co więcej, automatyczny system kontroli wody zatrzymuje jej uwalnianie w czasie ładowania urządzenia.

POŻEGNAJ WIRUSY, BAKTERIE I ALERGENY

Z pomocą mopa można również sterylizować podłogę. VIOMI skutecznie usuwa, aż do 99% bakterii E.coli oraz gronkowca złocistego. Nie ma potrzeby dodawania płynów dezynfekujących czy innych specjalistycznych preparatów - V3 sam poradzi sobie z wirusami i bakteriami. Odkurzacz został też wyposażony w efektywny system filtracji HEPA wykorzystujący jony miedzi i srebra - dzięki temu skutecznie zwalcza kurz i inne alergeny. Z jego pomocą łatwo stworzysz przyjazne, bezpieczne i wolne od zanieczyszczeń środowisko.

UDOSKONALONY SILNIK

Nowy bezszczotkowy silnik sprowadzony z Japonii zapewnia, zwiększoną o 20% siłę ssania 2600 Pa. Dzięki temu VIOMI z łatwością oczyszcza podłogi z kurzu i śmieci. Nawet najbardziej uparte cząsteczki brudu nie oprą się jego mocy.

NIESTRASZNE MU ŻADNE PRZESZKODY

VIOMI wyposażony został w 12 czułych sensorów - należą do nich między innymi czujniki krawędzi, spoglądania w dół i w tył, mopa, pojemnika na kurz, prędkości silnika, zawieszenia i panelu zapobiegającego kolizji. Pomagają one urządzeniu unikać schodów, zderzeń z meblami oraz minimalizują ryzyko upadku. Odkurzacz może też pokonywać przeszkody nawet do 2 cm wysokości - dzięki temu niestraszne mu będą dywany lub progi.

WYTRZYMAŁA BATERIA - INTELIGENTNE ŁADOWANIE

Naładowana bateria VIOMI V3 wytrzymuje, aż do 200 minut intensywnej pracy. To wystarczająco dużo, aby dokładnie posprzątać duże mieszkanie lub dom o powierzchni dochodzącej nawet 250 m2. Odkurzacz inteligentnie reaguje na stan akumulatora - kiedy jego poziom naładowania jest niski, urządzenie podjeżdża do stacji dokującej, ładuje się, a następnie kontynuuje sprzątanie.

INTELIGENTNE OPROGRAMOWANIE

Inteligentną pracę urządzenia zapewnia 4-rdzeniowy procesor Cortex-A7 połączony z algorytmem SLAM. Dzięki nim odkurzacz może zostać z łatwością zlokalizowany. Ma też możliwość dokładnego rozrysowania i zapamiętania trasy sprzątania. Wyposażony w precyzyjną nawigację LDS, błyskawicznie skanuje pomieszczenia i tworzy ich dokładne mapy, aby w następstwie efektywnie sprzątać. Robot szybko czyści wąskie przestrzenie i zawsze obiera najkrótszą, a zarazem optymalną trasę.

MOŻLIWOŚĆ PROGRAMOWANIA TRAS SPRZĄTANIA

Odkurzacz może zapamiętać nawet do 5 map pięter, dzięki czemu świetnie sprawdza się również w dużych domach lub poziomowych mieszkaniach. Z pomocą oprogramowania VIOMI możesz też samodzielnie planować czyszczenie. Zaznacz na mapie konkretny obszar, który ma zostać wysprzątany albo ustaw wirtualną ścianę. To Ty decydujesz, jak VIOMI V3 ma pracować - z łatwością dostosujesz jego działanie do swoich potrzeb i oczekiwań.

APLIKACJA, KTÓRA POZWOLI ZOPTYMALIZOWAĆ SPRZĄTANIE

Użyj specjalnej aplikacji, by dokładnie zaplanować sprzątanie. Z jej pomocą można ustalić konkretny harmonogram dla V3. Ustaw odpowiednie godziny, tryb, a nawet poziom siły ssania i ilość wody do mycia - VIOMI daje Ci wolność, jakiej potrzebujesz. Aplikacja przypomina również o konieczności wymiany akcesoriów. Możesz też zintegrować odkurzacz z XiaoAi Audio i korzystać z możliwości sterowania głosem.

Fizyczne

 • Średnica [cm]: 35
 • Szerokość [cm]: 35
 • Waga [kg]: 3.6
 • Wysokość [cm]: 9.4

Funkcje

 • Automatyczne opróżnianie pojemnika: Nie
 • Automatyczny powrót do bazy i ładowanie: Tak
 • Czujniki: Antykolizyjne, Krawędzi, Odległości, Przeszkód, Uskoku podłoża
 • Funkcje dodatkowe: Czyszczenie na sucho i mokro, Funkcja planowania
 • Liczba programów czyszczenia: 3
 • Programator pracy: Tak
 • Wirtualna latarnia: Nie
 • Wirtualna ściana: Tak
 • Wi-Fi: Tak
 • Funkcja mopowania: Tak

Parametry

 • Kolor: Czarny
 • Rodzaj: Robot sprzątający
 • Wyposażenie: Stacja ładująca, Szczotki boczne, Zasilacz, Zbiornik na wodę

Techniczne

 • Czas ładowania akumulatora [min]: 240
 • Czas pracy [min]: 360
 • Model filtra: HEPA
 • Nazwa filtra: HEPA
 • Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.55
 • Poziom hałasu [dB]: 78

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).