TOSTER OPIEKACZ DO CHLEBA RUSSELL HOBBS 23330-56

Nowość TOSTER OPIEKACZ DO CHLEBA RUSSELL HOBBS 23330-56 Zobacz większe

138,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

TOSTER OPIEKACZ DO CHLEBA RUSSELL HOBBS Colours Plus Red 23330-56 1670W

Chrupiące tosty: Rozpocznij dzień z pysznymi tostami na śniadanie.

Z tosterem RUSSELL HOBBS Colours Plus Flame Red możesz przygotować dwa chrupiące tosty jednocześnie. Wyjątkowa czerwona obudowa ze stali szlachetnej idealnie sprawdzi się w stylowej kuchni.

Z funkcją rozmrażania

RUSSELL HOBBS Colours Plus Flame Red charakteryzuje wysoka moc grzałki – do 1670 W. Toster został wyposażony w funkcję rozmrażania, podgrzewania oraz anulowania opiekania. A dzięki funkcji "Lift and Look" możemy sprawdzić poziom przyrumienienia pieczywa bez konieczności przerywania pracy urządzenia. Toster posiada także ruszt do podgrzewania bułek i rogalików.

Regulacja opiekania

Toster RUSSELL HOBBS Colours Plus Flame Red posiada funkcję kontroli opiekania, dzięki której mamy możliwość ustawienia urządzenia tak, aby opiekał pieczywo do wybranego stopnia - od lekko brązowego po głęboki złocisty. Toster sterowany jest elektronicznie, a wysuwana tacka na okruchy zapewni łatwe czyszczenie urządzenia.

Dane techniczne

 • Liczba tostów: 2
 • Tacka na okruchy: Tak
 • Rozmrażanie: Tak
 • Kolor: Czerwony
 • Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania: Tak
 • Funkcje dodatkowe: Antypoślizgowe nóżki, Regulacja czasu opiekania, Szerokie otwory na pieczywo, Wbudowany schowek na przewód, Wysokie podnoszenie tostów
 • Moc [W]: 1670
 • Ruszt do bułek: Tak
 • Wykonanie obudowy: Stal szlachetna

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).