GRILL TEFAL GC722D OPTIGRILL XL ELEKTRYCZNY !!! NOWOŚĆ, 24 MIESIĄCE GWARANCJA !!! SZYBKA WYSYŁKA !!!

GRILL TEFAL GC722D OPTIGRILL XL ELEKTRYCZNY Zobacz większe

658,00 zł brutto

Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

GRILL ELEKTRYCZNY TEFAL GC722D OPTIGRILL XL

 • Powierzchnia robocza: 800 cm²
 • Moc: 2000 W
 • Możliwość mycia w zmywarce
 • Grill zamykany

PROMOCJA! Kup grill Tefal i otrzymaj 25% zwrotu gotówki!

Szczegóły akcji pod adresem http://www.tefal.pl/promocja-25procent-25lat-tefal

Promocja trwa do 31 stycznia 2018.

Najbardziej innowacyjny grill elektryczny OptiGrill+

Wykorzystuje inteligentną technologię do przygotowania pysznych potraw. Powierzchnia grillowania większa o 33% idealnie nadaje się do grillowania dla rodziny i znajomych. Urządzenie, wykorzystujące technologię "Automatic Sensor Cooking", natychmiast wykrywana jest liczba produktów umieszczonych na grillu i ich grubość i dostosowuje automatycznie temperaturę i czas grillowania. Grillowanie można dobrać do gustu każdej osoby. Wystarczy podnieść pokrywę i zdjąć kawałek mięsa, który jest gotowy, a reszta może się dalej smażyć! Dodatkowy tryb ręczny z 4 ustawieniami temperatury umożliwia przygotowanie dowolnego rodzaju żywności i jest świetnie nadaje się do grillowanie owoców i warzyw, które można przygotować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.

Automatic Sensor Cooking i wskaźnik poziomu wysmażenia dla perfekcyjnych efektów grillowania. Poznaj OptiGrill+ XL z trybem manualnym wyposażonym w 4 ustawienia temperatury oraz powierzchnią roboczą 800 cm2 na 6 do 8 porcji.

Specyfikacja techniczna

 • Kolor: czarno-srebrny
 • Rodzaj produktu: do szaszłyków, elektryczny, stołowy, zamykany
 • Regulacja temperatury
 • Lampka kontrolna
 • Moc [W]: 2000
 • Rodzaj zasilania: sieciowe
 • Powierzchnia grillowania: 800 cm2 ( 40x20 cm )
 • Regulacja temperatury: 4 stopnie
 • Typ grilla: składany
 • Gwarancja: 24 miesiące

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher