Odkurzacz ROWENTA BEZWORKOWY RO6984 AAAA ANIMAL

Nowy Odkurzacz ROWENTA BEZWORKOWY RO6984 AAAA ANIMAL Zobacz większe

579,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Opis

ROWENTA ODKURZACZ BEZWORKOWY

X-TREME POWER CYCLONIC

RO6984 EA

A - KLASA ENERGETYCZNA - średnie roczne zużycie energii 28kWh/rok

A - najniższa Emisja kurzu

Ilość kurzu w wydmuchiwanym przez odkurzacz powietrzu.

A - najlepsza Skuteczność na twardych podłogach i w szczelinach

Klasa skuteczności zbierania kurzu przez odkurzacz na twardych podłogach i w szczelinach.

A - najlepsza Skuteczność na dywanach

Klasa skuteczności zbierania kurzu przez odkurzacz na dywanach.

X-TREME POWER CYCLONIC RO6984 EA + TURBOSZCZOTKA

Kompaktowy odkurzacz z funkcją usuwania sierści zwierząt

Zapewnia oszczędność energii przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności.  Posiada klasę energetyczną A .

Zastosowana w odkurzaczu dysza dywanowo-podłogowa została zaprojektowana dla maksymalnej wydajności ssania, a ssawka szczelinowa pozwala odkurzyć nawet trudno dostępne miejsca.

Ulepszone usuwanie pyłu i wysokiej jakości filtracja

Zaawansowana technologia cyklonowa i wysoce wydajne filtry wychwytują 99,98% pyłu.

Odkurzacz X-TREME POWER CYCLONIC zapewnia bardzo wydajne i łatwe czyszczenie z doskonałymi rezultatami. Ten kompaktowy odkurzacz zapewnia wysoką wydajność 4A i oferuje najlepsze wyniki w zakresie czyszczenia podłóg drewnianych, filtracji pyłu i efektywności energetycznej w swojej klasie.

Niewielki, kompaktowy kształt sprawia, że ​​odkurzacz jest poręcznym pomocnikiem. Dwa duże koła gwarantują bardzo szybki ruch. Będziesz mógł odkurzać szybko i bez przeszkód. Dla idealnej obsługi duży uchwyt umieszczono na korpusie odkurzacza.

Większa wydajność

Moc odkurzacza 750W zapewnia identyczne efekty pracy jak w przypadku tradycyjnych odkurzaczy charakteryzujących się zdecydowanie większym poborem prądu.

Urządzenie zapewnia wydajność porównywalną do odkurzacza o mocy 2100W, gwarantując tym samym skuteczne odkurzanie za każdym  razem - dzięki czemu zaliczany jest do grona energooszczędnych.

Technologia Cyclone jest zaletą odkurzaczy pozbawionych worków. Odsączone cząstki zanieczyszczeń są stopniowo wirowane w separatorze z dużą siłą. Przy tak dużej sile można usunąć bardzo drobne cząstki zanieczyszczeń z wirującego strumienia powietrza. Powietrze jest następnie dalej oczyszczane przez filtr HEPA.

2,5-litrowy zbiornik zapewnia higieniczne i szybkie opróżnianie. W czterech prostych krokach wyjmij pojemnik, otwórz pokrywę za pomocą przycisku, usuń brud z pojemnika. W celu dokładnego oczyszczenia można wyczyścić cały pojemnik.

Odkurzacz bez workowy o mocy ssania 2000 W z filtrem High Efficiency Filter + filtr zmywalny, który zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne i pozwoli zachować świeże powietrze.

Odkurzacz posiada wygodne akcesoria takie jak m.in.: metalowe rury teleskopowe, szczotkę do parkietu, klasyczną dwu pozycyjną szczotkę do podłóg oraz ssawkę szczelinową, pozwalającą dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo odkurzacz RO6984 wyposażony jest w specjalną mini turbo-szczotkę, która usuwa sierść zwierząt z małych, trudno dostępnych powierzchni takich jak: materace, tapicerka, kanapa, wnętrze samochodu.

Produkt nowy , fabrycznie zapakowany z gwarancją w autoryzowanych punktach serwisowych Rowenta Polska .

Ważne funkcje :

 • poziom emisji hałasu: 75 dB
 • średnie roczne zużycie energii: 28 kWh/rok
 • długość przewodu zasilającego: 6,2 m
 • zasięg odkurzania: 8,8 m
 • filtry: High Efficiency Filter + filtr zmywalny
 • parkowanie pion/poziom
 • wymiary: 3 cm (wys.) x 38 cm (szer.) x 57 cm (dł.)
 • Pobór mocy 750 W - Moc ssania 2100 W

Bogate wyposażenie :

 • odkurzacz
 • rura teleskopowa,
 • mini turbo szczotka
 • bardzo poręczna wysuwana szczotka na wężu
 • ssawka mała
 • ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan
 • szczotka do parkietów
 • zintegrowana szczotka do mebli
 • wąż ssący
 • instrukcja obsługi w języku polskim

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).