TRYMER MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW BRAUN HC5090

TRYMER MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW BRAUN HC5090 Zobacz większe

196,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Maszynka do strzyżenia włosów Braun HC5090. Gwarancja perfekcyjnego strzyżenia.

 • Dwie nakładki – grzebienie, z pomocą których stworzysz idealną fryzurę
 • Zapamiętywanie ustawień – idealny efekt za każdym razem, dzięki Memory SafetyLock
 • Używaj bezprzewodowo lub przewodowo
 • Nożyki, które zachowają ostrość przez długi czas
 • Łatwe czyszczenie urządzenia

Maszynka Braun to fascynujące połączenie wzornictwa i funkcjonalności. Zachwyci wysoką estetyką wykonania i komfortem użytkowania. Maszynka do strzyżenia włosów Braun Series 5 oferuje możliwości perfekcyjnego strzyżenia i stylizowania fryzur.

Dwa grzebienie i idealna fryzura

Dwie regulowane nasadki - grzebienie pozwalają stworzyć wymarzoną fryzurę. Dzięki małej nasadce pracującej w zakresie 3-24 mm oraz dużej, pracującej w zakresie: 14-35 mm masz do dyspozycji precyzyjne narzędzie do strzyżenia.  Wybierz jedno z 16 ustawień długości.

Ustawienia długości cięcia zapamiętane, pewny chwyt

System Memory SafetyLock inteligentnie blokuje urządzenie, zapamiętując ostatnio używane ustawienie długości nawet w przypadku zdjęcia nakładki. Jeśli jesteś zadowolony z ostatniego strzyżenia wystarczy, że użyjesz tej funkcji i po prostu zaczniesz strzyc. Maszynka wzbogacona o gumowany uchwyt daje wygodę i pełną kontrolę nad strzyżeniem.

Bezprzewodowo lub przewodowo

Z myślą o różnych potrzebach użytkowników maszynka do strzyżenia włosów Braun zasilana jest przez system podwójnych baterii. Dwie baterie Ni-MH osiągają pełne naładowanie po 8 godzinach, co zapewnia 40 minut bezprzewodowej pracy. Jeśli potrzebujesz więcej czasu możesz skorzystać z trybu sieciowego.

Długotrwała ostrość nożyków

Ostrza maszynki do strzyżenia włosów Braun zostały zaprojektowane tak, żeby zachować najlepszą jakość przez najdłuższy czas. Jakość ostrzy to także atut precyzji, którego potrzebujesz, aby stworzyć pożądany przez siebie styl.

Łatwe mycie

Maszynka do strzyżenia włosów Braun w pełni nadaje się do mycia pod wodą, co ułatwia jej czyszczenie.

Wskaźnik ładowania i regulacja napięcia

Kontrolka LED wskazuje, kiedy urządzenie ładuje się i kiedy jest w pełni naładowane. Z kolei automatyczna regulacja napięcia uczyni z maszynki Braun idealnego towarzysza podróży – niezależnie od wybranej destynacji na całym świecie.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).