MASZYNKA TRYMER BRAUN BT3021 20 USTAWIEŃ

Nowy MASZYNKA TRYMER BRAUN BT3021 20 USTAWIEŃ Zobacz większe

118,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Trymer do brody Braun BT3021

 • 20 ustawień długości 0,5 - 10 co 0,5 mm
 • Samoostrzące hartowane ostrza
 • Wskaźnik LED ładowania
 • Zaprojektowany w Niemczech przez firmę Braun
 • Trwały, bezprzewodowy trymer elektryczny
 • Wydajne przycinanie nawet przy gęstej brodzie
 • Możliwość mycia pod bieżąca wodą
 • Zasilacz w komplecie

Maksymalna precyzja, niezwykle łatwa obsługa

Trymer do brody Braun tnie dokładnie na odpowiednią długość, dostosowuje się do kontur twarzy i umożliwia równe przycinanie. Dzięki regulowanej nasadce z 20 ustawieniami długości 0,5-10 mm i precyzyjnym kółkiem o skoku co 0,5 mm każdy styl brody osiąga sukces dzięki kontroli i precyzji.

Pełna kontrola przycinania

Dzięki precyzyjnemu skokowi co 0,5 mm, trymer do brody Brauna zapewnia najwyższą kontrolę i precyzję dla wszystkich długości brody.

Krótka i średnia broda

Dzięki regulowanemu uchwytowi do przycinania krótkich włosów, możesz równo przycinać i stylizować 3-dniową brodę.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).