Soundbar LG SK10Y Czarny 5.1 Bluetooth Wi-Fi

Soundbar LG SK10Y Czarny 5.1 Bluetooth Wi-Fi Zobacz większe

Darmowa wysyłka

2 095,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Soundbar LG SK10Y Czarny 5,1 Bluetooth Wi-Fi

Liczba kanałów: 5.1

Moc całkowita [W]: 550

Łączność bezprzewodowa: Bluetooth Wi-Fi

Typ subwoofera: Bezprzewodowy Aktywny

Dominujący kolor: Czarny

Index: 880900

Wyróżniający się zarówno dźwiękiem, jak i wyglądem soundbar LG SK10Y tworzy pole dźwiękowe, jak w kinie, zapewniając potężny dźwięk przestrzenny. Zapewnij sobie najlepszą rozrywkę z wyjątkowej jakości dźwiękiem.

Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem każdego dnia. We współpracy z Meridian, brytyjskim pionierem dźwięku o wysokiej rozdzielczości, LG zapewnia wyjątkowe wrażenia miłośnikom muzyki na całym świecie.

Zanurz się w bogatym dźwięku najwyższej jakości. Soundbar LG SK10Y jest wyposażony w zaawansowane technologie Meridian „Bass and Space” i „Height Elevation”, które zapewniają wyjątkowe wrażenia podczas słuchania muzyki.

Kinowy dźwięk dzięki technologii Dolby Atmos®

Zabierz Dolby Atmos Cinema do swojego domu. Soundbar LG SK10Y 5.1.2 dostarcza wciągający dźwięk w jakości Atmos do Twojego domu. Dodatkowo ma możliwość regulowania poziomem głośników skierowanych w górę i podłączenia tylnych głośników bezprzewodowych.

Poznaj kinową jakość dźwięku dzięki urządzeniu o liczbie kanałów 7.1.2 i maksymalnej mocy 690 W. Ten soundbar z możliwością rozbudowy może współpracować z dodatkowymi głośnikami bezprzewodowymi (sprzedawany osobno zestaw SPK8-S), które mogą pełnić rolę tylnych kanałów systemu przestrzennego.

Muzyka cyfrowa spełnia wymagania audiofilów. Wysokie częstotliwości próbkowania i duża głębia bitowa zapewniają dokładniejsze odtwarzanie dźwięków i przyjemniejsze doznania słuchowe. Ten Soundbar z certyfikatem Hi-Res odtwarza bezstratny dźwięk stereo w jakości do 96 kHz/24-bity.

Możesz odtwarzać muzykę, pomijać ścieżki oraz regulować poziom głośności za pomocą poleceń głosowych. Potrzebujesz tylko dodatkowego urządzenia z wbudowanym Asystentem Google, np. głośnika LG ThinQ.

Bezprzewodowo przesyłaj muzykę do Soundbara z popularnych aplikacji, takich jak Spotify i Google Play Music. Wbudowany Chromecast współpracuje ze smartfonami, tabletami itp. Ponadto urządzenia z wbudowanym Asystentem Google – jak np. LG ThinQ – mogą przesyłać strumieniowo muzykę do niego i innych urządzeń Chromecast w całym domu.

Elegancki wygląd SK10Y doskonale harmonizuje z 65-calowym telewizorem LG i naturalnie wtapia się w nowoczesne wnętrze. Stwórz własną salę kinową za pomocą w pełni zintegrowanego rozwiązania.

Jej elegancki wygląd idealnie wpasowuje się w piękny wystrój nowoczesnego wnętrza.

Rozdzielczość 4K to nowy standard jakości wideo w strumieniowaniu, odtwarzaniu z dysków i nie tylko. Ten soundbar obsługuje technologię HDCP 2.2, dzięki czemu może zapewnić pełną jakość kina domowego bez utraty jakości obrazu 4K.

Soundbar LG ma własnego pilota, ale można nim sterować także za pomocą pilota od telewizora.

Złącza

 • Złącze koaksjalne: Nie
 • Wejścia audio: 1
 • Wejście HDMI: 2
 • Wejście optyczne: 1
 • Wyjście HDMI: 1
 • Złącze Ethernet (LAN): Tak
 • Złącze słuchawkowe: Nie
 • Złącze USB: 1
 • Wejścia koncentryczne: Nie
 • Wejście komponentowe: Nie
 • Wejście kompozytowe: Nie
 • Wyjście komponentowe: Nie
 • Wyjście kompozytowe: Nie

Techniczne

 • Zasilanie: 220 - 240 V 50/60 Hz
 • Informacje dodatkowe: Tryb nocny
 • Liczba kanałów: 5.1
 • Odtwarzane nośniki: Nie
 • Pobór mocy [W]: 46
 • Pobór mocy w trybie gotowości: 0.5
 • Zakrzywiony (curved): Nie
 • Dekodery dźwięku: Dolby Digital, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS Digital Surround, Dolby Atmos, Dolby Audio

Głośniki

 • Moc całkowita [W]: 550
 • Typ głośników: Zintegrowane z jednostką centralną
 • Typ subwoofera: Bezprzewodowy, Aktywny
 • Moc głośników [W]: 250
 • Moc subwoofera [W]: 200

Funkcje

 • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth, Wi-Fi
 • Funkcje poprawy dźwięku: Korektor dzwięku, Hi-Res Audio, ASC, Cinema Mode
 • Radio: Nie

Fizyczne

 • Szerokość jednostki centralnej [mm]: 144.8
 • Wysokość jednostki centralnej [mm]: 62
 • Głębokość jednostki centralnej [mm]: 146
 • Waga jednostki centralnej [kg]: 7.5
 • Szerokość subwoofera [mm]: 221
 • Wysokość subwoofera [mm]: 391
 • Głębokość subwoofera [mm]: 312
 • Waga subwoofera [kg]: 7.6

Parametry

 • Wyposażenie: Pilot, Baterie, Uchwyt montażowy
 • Dominujący kolor: Czarny
 • Gwarancja: 24 miesiące

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).