SOUNDBAR SONY HT-ZF9 3.1 400W WiFi Bluetooth

SOUNDBAR SONY HT-ZF9 3.1 400W WiFi Bluetooth Zobacz większe

2 997,00 zł brutto


Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Opis

SONY HT-ZF9

Listwa głośnikowa z 3.1-kanałowym dźwiękiem, technologiami Dolby Atmos/DTS:X i Vertical Surround Engine i dźwiękiem przestrzennym z głośnika tylnego. Cztery różne tryby dźwięku dostosowują go do filmu, gry, sportu i wiadomości. Połącz urządzenia przy użyciu portu HDMI/HDMI z ARC oraz USB i przesyłaj strumieniowo dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi i BLUETOOTH®.

 • Niezrównane wrażenie dźwięku przestrzennego dzięki systemowi kanałów 7.1.2
 • Tryby dźwięku odpowiednie do oglądania filmów, grania itp.
 • Przekazywanie sygnału 4K HDR

Maksymalnie 7.1.2-kanałowy system emituje dźwięk przestrzenny ze wszystkich kierunków

Najnowsza technologia dźwięku przestrzennego, Vertical Surround Engine, umożliwia słuchanie dźwięku w takich najnowocześniejszych formatach, jak Dolby Atmos i DTS:X, za pomocą jednego smukłego urządzenia. Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu się znajdujesz, trzy przednie głośniki zapewniają dźwięk „w układzie pionowym”, dzięki czemu wydaje się, jakby wirtualny dźwięk przestrzenny dobiegał ze wszystkich stron.

Interpolacja do jakości 7.1.2ch

System maksymalnie 7.1.2-kanałowego dźwięku pozwoli Ci odkryć zupełnie inny wymiar filmów. Nasze zaawansowane cyfrowe przetwarzanie sygnału przekształcają każdy sygnału audio w dźwięk przestrzenny za jednym naciśnięciem przycisku na pilocie.

Wybierz idealne ustawienie

Przycisk do każdego dźwięku — wybierz odpowiedni do tego, co oglądasz lub czego słuchasz.

 • tryb kinowy
 • tryb muzyki
 • tryb Game Studio
 • tryb wiadomości
 • tryb sportowy

Cały sprzęt w jednym miejscu

Połączenia przez HDMI, Wi-Fi, USB i inne pozwalają cieszyć się muzyką i filmami z różnych źródeł.

Dane techniczne

Wymiary i waga

 • Wymiary jednostki centralnej (szer. x wys. x gł., mm): 1000 × 64 × 99mm
 • Waga jednostki centralnej (kg): 3,1 kg
 • Wymiary subwoofera (szer. x wys. x gł., mm): 190 × 382 × 386 mm
 • Waga subwoofera (kg): 8,1 kg

Wzmacniacz

 • Typ wzmacniacza: Technologia ograniczania zakłóceń S-MASTER HX
 • Moc wyjściowa (całkowita): 400 W

Subwoofer

 • Typ subwoofera: Subwoofer bezprzewodowy

Interfejs

 • Złącza wejściowe i wyjściowe: HDMI™ (ze zwrotnym kanałem audio ARC), optyczne wejście audio, wejście analogowe (stereo mini), port USB Type-A, Ethernet
 • Wersja w IEEE802.11: 11 a/b/g/n (2,4/5 GHz)
 • Bluetooth®: RX (odbiornik) / TX (nadajnik)
 • Wersja Bluetooth: Wersja 4.2
 • NFC: NIE
 • HDCP 2.2: TAK

HDMI

 • Liczba wejść/wyjść: 2 / 1 (ARC)
 • 4K/60p/YUV4:4:4: TAK
 • HDR: TAK
 • Zgodność z Dolby Vision™: TAK
 • HLG (hybrid log gamma): TAK
 • HDCP 2.2: TAK
 • Funkcja BRAVIA Sync: TAK
 • HDMI CEC: TAK

Formaty audio

 • Wejście HDMI: Dolby® Digital, Dolby Digital Plus™, Dolby® TrueHD, Dolby Atmos®, Dolby® Dual mono, DTS®, DTS-HD High Resolution Audio™, DTSHD Master Audio™, DTS-ES, DTS 96/24, DTS:X™, LPCM (2-kanałowy / 5.1-kanałowy / 7.1-kanałowy), DSD (2-kanałowy / 5.1- kanałowy),
 • Wejście optyczne: Dolby® Digital, Dolby® Dual mono, DTS®, 2- kanałowy LPCM
 • USB: DSD (.dsf / .diff), Wav, Flac, Alac (tylko .m4a), AIFF, HE AAC, AAC, mp3, Monkey's Audio, WMA, Ogg Vorbis
 • Bluetooth (odbiornik): SBC, AAC, LDAC™
 • Bluetooth (nadajnik): SBC, LDAC™

Funkcja dźwięku

 • Tryb dźwięku: Dźwięk automatyczny, Kino, Muzyka, Game Studio, Wiadomości, Sport, Standardowy
 • Efekt dźwiękowy: Tryb nocny, tryb głosowy
 • Technologia wirtualnego dźwięku przestrzennego: S-Force PRO / Vertical Surround Engine
 • Rozmieszczenie głośników
 • Struktura głośnika: 3.1ch
 • Lista głośnikowa: 1
 • Subwoofer: 1

Funkcja współpracy z siecią

 • Funkcja współpracy z siecią Technologia Spotify Connect (ta funkcja zostanie udostępniona w ramach aktualizacji oprogramowania układowego), DLNA (ta funkcja zostanie udostępniona w ramach aktualizacji oprogramowania układowego).

Funkcje bezprzewodowe

 • Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny: NIE
 • Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny (opcjonalne głośniki bezprzewodowe): TAK
 • Bezprzewodowe połączenie z telewizorem: TAK
 • Odtwarzanie w wielu pokojach: TAK

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).