ODTWARZACZ SONY BLU-RAY UBP-X800 4K Ultra HD

Nowy ODTWARZACZ SONY BLU-RAY UBP-X800 4K Ultra HD Zobacz większe

1 299,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Opis

UBP-X800

Prawdziwe kino w domu

Odtwarzacz Blu-ray 4K UHD z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości, obsługą trybu wielkoformatowego i funkcją interpolacji do formatu 4K.

 • Odtwarzanie płyt Blu-ray w rozdzielczości 4K Ultra HD.
 • Muzyka z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości z dowolnego źródła
 • Szeroki zakres usług strumieniowej transmisji filmów i muzyki

Odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD zapewnia większy realizm

Widz jest w centrum wydarzeń każdego filmu i serialu. Odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD pokazuje jeszcze bardziej szczegółowy obraz, zapewniając widzowi poczucie realizmu.

Nowa głębia realizmu dzięki technologii High Dynamic Range (HDR) w rozdzielczości 4K

Odkryj więcej szczegółów dzięki technologii dużego zakresu dynamicznego (HDR). W połączeniu z wyrazistością obrazu 4K, technologia HDR ożywia wcześniej ukryte obszary dzięki nowemu poziomowi jasności, odcieni i barw.

HDR i SDR

Sygnały HDR mają nawet 100 razy wyższy poziom jasności niż sygnał standardowy (SDR), znacznie zwiększając maksymalną jasność przy zachowaniu głębokiej i bardzo szczegółowej czerni, aby zapewnić zupełnie nowe wrażenia przy oglądaniu.

Wszystkie barwy natury

Obsługa nowych przestrzeni barw BT.2020 oznacza dostęp do znacznie szerszej palety barw niż oferują tradycyjne sygnały telewizyjne. Twórcy treści mogą dostarczać o wiele bardziej realistyczne i nasycone barwy, od głębokich błękitów wodnych po naturalne zielenie i intensywne czerwienie.

Dolby Atmos

Technologia Atmos traktuje dźwięki jako oddzielne obiekty, uwalniając je od typowych kanałów, aby swobodnie rozprzestrzeniały się dookoła Ciebie, a nawet nad Tobą w celu uzyskania głębokiego dźwięku przestrzennego.

DTS:X

Technologia DTS:X może tworzyć nieograniczoną liczbę obiektów dźwiękowych, które dostosowują się do głośników w czasie rzeczywistym, aby wywołać największe wrażenie z każdej ścieżki dźwiękowej do filmu.

Technologia optymalizacji odtwarzania DSEE HX

Funkcja interpolacji pozwala zwiększyć częstotliwość i zakres dynamiki plików MP3 i innych skompresowanych plików muzycznych – nawet płyt CD – niemal do parametrów typowych dla wysokiej rozdzielczości. Umożliwia to odwzorowanie oryginalnego nagrania.

Rewolucja w kinie domowym

Możesz sparować odtwarzacz UBP-X800 z amplitunerem STR-DN1080, aby uzyskać najwyższego poziomu domową rozrywkę. Od stylowego, dopasowanego wyglądu po lepszą jakość obrazu i dźwięku - piękno tkwi w szczegółach.

To, co najlepsze w każdym utworze

To jak przejście z rozdzielczości HD na filmy w standardzie 4K: dźwięk o wysokiej rozdzielczości przenosi utwory na zupełnie nowy poziom jakości, wyższy niż MP3 czy nagrania CD, dzięki czemu możesz usłyszeć wszystkie oddechy, uderzenia i nuty.

Specyficzna dla firmy Sony obudowa

Nasza unikatowa obudowa typu „rama-belka” zapewnia sztywną strukturę, aby wyeliminować mikro drgania, a także skuteczne ekranowanie elektryczne, dzięki czemu uzyskujesz tylko najwyższą jakość dźwięku i obrazu.

Odtwarzasz, co tylko chcesz

Możliwości odtwarzacza UBP-X800 wykraczają daleko poza płyty Blu-ray 4K UHD. Można oglądać, słuchać i transmitować strumieniowo prawie wszystko, co chcesz — w tym większość formatów filmów HD i nagrań w wysokiej rozdzielczości, a także korzystać z wielu popularnych serwisów przesyłania strumieniowego.

Wyjątkowy odtwarzacz płyt

Chcesz bawić się w takt muzyki z kolekcji Super Audio CD? Żaden problem. Odtwarzacz UBP-X800 na pewno poradzi sobie z odtworzeniem każdej płyty.

Bezgraniczna przyjemność ze słuchania muzyki

Odtwarzacz UBP-X800 obsługuje szeroką gamę 24-bitowych formatów audio studyjnej jakości, od AAC i WAV po DSD 11,2 MHz i wiele innych.

Przesyłanie strumieniowe i odtwarzanie dowolnych treści

Odtwarzaj filmy przez USB i sieć domową. Ten model odtwarzacza Blu-ray obsługuje wszystkie najbardziej popularne rodzaje plików wideo, dzięki czemu możesz zawsze oglądać ulubione filmy.

Cała Twoja rozrywka w jednym miejscu

Ciesz się szybką i stabilną transmisją strumieniową z różnych serwisów. Odtwarzacz UBP-X800 przesyła filmy w jakości 4K dzięki łączności bezprzewodowej z dwupasmową technologią MIMO, zapewniając silny sygnał nawet na obrzeżach sieci bezprzewodowej.

Właściwe miejsce dla Twojego najlepszego sprzętu

Uniwersalna łączność z nowoczesnymi urządzeniami. Wszystkie urządzenia audiowizualne można podłączyć do urządzenia UBP-X800. Idealne rozwiązanie do obsługi kina domowego i usług strumieniowej transmisji muzyki, takich jak Spotify. Zapewnia zaawansowane opcje łączności, które zadowolą miłośników nowinek technicznych.

Port LAN

Łączność ze siecią domową za pomocą kabla Ethernet.

Oddzielne wyjścia audio i wideo HDMI

Możliwość osobnego wysyłania obrazu 4K HDR i dźwięku do projektora i wzmacniacza wielokanałowego zapewnia optymalną jakość dźwięku.

Koncentryczne wyjścia cyfrowe SPDIF

Cyfrowe wyjścia dźwięku cyfrowego i przestrzennego pozwalają na połączenie z wzmacniaczami.

Dźwięk, który nigdy Cię nie opuszcza

Bezpłatna aplikacja SongPal na smartfonie lub tablecie umożliwi bezprzewodowe strumieniowanie treści z UBP-X800 do innych urządzeń i głośników w domu. W ten sprytny sposób rozrywka stanie się częścią Twojego stylu życia.

Intensywniejsze doznania muzyczne

Urządzenie uatrakcyjnia każdą scenę, którą oglądasz w domowym zaciszu. Model UBP-X800 obsługuje transmisję dźwięku za pośrednictwem technologii Bluetooth®, dzięki czemu można korzystać z ulubionych słuchawek Bluetooth® do dyskretnego oglądania filmów, bez kabli.

Wyraźnie słyszalne dialogi

Ciesz się idealną czystością dźwięku odtwarzanych dialogów i ścieżek dźwiękowych z bliska, jak i z daleka. Odtwarzacz UBP-X800 może jednocześnie przesyłać dźwięk do telewizora za pomocą przewodu HDMI i do głośnika bezprzewodowego przez Bluetooth.

LDAC

LDAC przesyła 3 razy więcej danych niż zwykłe łącze Bluetooth®, zapewniając wysoką jakość dźwięku.

Wi-Fi®

Przesyłaj dźwięk strumieniowo w całym domu za pomocą wbudowanego łącza Wi-Fi i aplikacji SongPal, aby uzyskać znakomite wrażenia przy słuchaniu przy użyciu szybkiego połączenia bezprzewodowego o wysokiej jakości.

Parametry techniczne:

Wymiary i waga

- Wymiary (szer. x wys. x gł.) - 430 × 40 × 270 mm (szer. × wys. × gł.)

- Waga - 3,8 kg

Możliwości odtwarzania

- Płyta - Blu-ray™ Ultra HD, BD-ROM™, Stereoskopowy obraz 3D (profil 5), Odtwarzanie SA-CD (SA-CD/CD), DVD-Video, DVD-Audio, DVD-R, DVD-R, DVD-RW, DVD-RW, DVD-R (dwuwarstwowe), DVD-R (dwuwarstwowe), DVD+R, DVD+RW, DVD+R (dwuwarstwowe), CD (CD-DA), CD-R/-RW

- Format wideo - MPEG-1 Video / PS (.mpg .MPEG, .mkv).VOB, .VRO, MPEG-2 Video / PS, TS (.mpg.MPEG, .m2ts, .mts, .mkv).VOB, .VRO, MPEG-4 AVC (.mkv, .mp4, .m4v, .m2ts, .mts), MPEG-4 / AVC (.mov, 3gp, .3g2, .3gpp, .3gpp2, .flv), Xvid (.avi, .mkv), WMV9 (.wmv, .asf, .mkv), Format płyty AVCHD, VC1 (.m2ts, .mts, .mkv), Motion JPEG (.mov, .avi)

- Format audio - AAC (.AAC, .mka), HEAAC 1/2 / poziom 2, Standard WMA9 (.wma), LP cm (.mka), DSD – DSDIFF / DSD (.dff, .dsf), FLAC (.flac, .fla), AIFF (.aiff, .aif), ALAC (.m4a), Dolby® Digital (.ac3, .mka), WMA10 Pro, Vorbis

- Format fotografii - JPEG (.jpg, .jpeg), GIF (.gif), PNG (.png), MPO MPF 3D (.mpo), BMP (.bmp)

Funkcje obrazu i dźwięku

- Funkcja związana z obrazem - Interpolacja do formatu 4K (60 kl./s), przetwornik HDR → SDR, Deep Colour (12 bitów), 24p True Cinema

- Certyfikowany dźwięk o wysokiej rozdzielczości - TAK

- Dolby® - Dekoder Dolby® Atmos / Dolby® True HD (7.1-kanałowy)

- dts - DTS:X (wyjście strumienia bitowego)/dekodowanie DTS (7.1 kan.)

- DSEE-HX - TAK

- Bluetooth® - Bluetooth® TX, LDAC

Sieć

- Wbudowana technologia Wi-Fi® - Tak (2,4 GHz, 5 GHz)

- Wi-Fi® MIMO - TAK

- Cechy - Kopiowanie zawartości ekranu (Wi-Fi® Miracast), Cyfrowy odtwarzacz multimediów (DMP), Renderowanie lub odtwarzanie zawartości odbieranej z urządzenia (DMR), SongPal Link (serwer)

- Strumieniowa transmisja - Strumieniowe przesyłanie obrazu 4K, Strumień 3D, Strumieniowa transmisja na żywo

Funkcje

- Funkcje - Blokada rodzicielska, Blokada rodzicielska, Funkcja BRAVIA Sync, Automatyczne wyłączanie zasilania (Auto Stand-by)

- Aplikacje - Aplikacja Video & TV SideView, SongPal

Gniazda

- Wejście i wyjście - Wyjścia HDMI: 2 (z tyłu), Koncentryczne wyjścia audio: 1 (z tyłu), Wejścia USB: 1 (przód), Porty Ethernet: 1 (z tyłu)

Zasilanie

- Pobór mocy - Działanie, Tryb czuwania

Ekologia i oszczędzanie energii

- Pobór mocy (przy wyłączonym zasilaniu) - Brak danych

- Pobór mocy (w trybie czuwania) - 0,4 W

- Włączony tryb czuwania - Po 20 minutach

- Wyłącznik sieci bezprzewodowej(-ych) - Aby włączyć lub wyłączyć połączenie bezprzewodowe, ustaw opcję [Ustawienia internetowe] w menu [Ustawienia sieciowe] na wartość [Konfiguracja bezprzewodowa]

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).