KRAJALNICA ELEKTRYCZNA MPM MKR-03 DO CHLEBA WĘDLIN

KRAJALNICA ELEKTRYCZNA MPM MKR-03 DO CHLEBA WĘDLIN Zobacz większe

145,00 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

KRAJALNICA ELEKTRYCZNA MPM MKR-03

FUNKCJE:

 • Płynna regulacja grubości cięcia 0-15 mm.
 • Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego
 • Zdejmowany nóż ze stali nierdzewnej o średnicy 170 mm.
 • 3-stopniowa regulacja prędkości obrotowej noża
 • Składany stojak
 • Zdejmowana szyna z blokadą
 • Łatwe czyszczenie
 • Specjalny przełącznik do zapobiegania przypadkowemu uruchomieniu urządzenia
 • Gumowe nóżki
 • Moc: 150 w
 • Gwarancja 2 lata

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).