Suszarka Philips ThermoProtect HP 8233/00 2200W HIT !! NA STANIE !! WYSYŁKA 24H !!

Suszarka Philips ThermoProtect HP 8233/00 2200W HIT !! NA STANIE !! WYSYŁKA 24H !! Zobacz większe

124,00 zł brutto

Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Philips ThermoProtect HP 8233/00

 • Suszarka do włosów
 • Moc: 2200 W
 • Regulacja prędkości i temperatury nadmuchu
 • Funkcje: Zimny nawiew, Jonizacja, Turbo
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Technologia ceramiczna
 • Uchwyt do zawieszenia
 • Dołączone akcesoria: Koncentrator, Dyfuzor
 • Długość przewodu: 1,8 m

Cechy i funkcje

Profesjonalizm oraz funkcjonalność

Suszarka do włosów Philips ThermoProtect HP 8233/00 o mocy 2200 W zagwarantuje Ci pełną kontrolę nad modelowaniem wymarzonej fryzury. Wymaganą prędkość i temperaturę można dostosować w celu ułożenia idealnej fryzury, a sześć różnych ustawień zapewnia pełną kontrolę oraz pozwala precyzyjnie wykonać idealną fryzurę dostosowaną do Twoich potrzeb. Dodatkowo urządzenie odzwierciedla nowoczesne, wyrafinowane podejście do wzornictwa. Łagodne, płynne kontury, precyzyjne detale oraz wysokiej jakości materiały i wykończenie są dowodem na doskonałą wydajność produktu.

Praktyczne funkcje

Funkcja kontroli temperatury ThermoProtect suszarka Philips HP 8233/00 zapewnia optymalną temperaturę suszenia oraz dodatkową ochronę przed przegrzaniem włosów. Równomierny, mocny nawiew skuteczne suszy włosy bez ich niszczenia, a w razie potrzeby funkcja Turbo zwiększy strumień powietrza tak, aby jeszcze szybciej zakończyć proces suszenia. Profesjonaliści firmy Philips nie obędą się bez funkcji przycisku Cool Shot, który umożliwia korzystanie z intensywnego nadmuchu zimnego powietrza. Używa się go po ułożeniu włosów w celu wykończenia fryzury i nadania jej ostatecznego kształtu.

Pielęgnacja jonowa

Zadbaj o swoje włosy dzięki pielęgnacji jonowej. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów, dodając fryzurze blasku i połysku. Dodatkowo element ceramiczny wydziela delikatne ciepło podczerwone pomagające suszyć włosy od środka i chroniące je przed przesuszeniem bez utraty szybkości i skuteczności suszenia. Rezultat to gładkie i proste włosy o pięknym blasku.

Profesjonalne akcesoria

Ta profesjonalna i elegancka suszarka posiada w zestawie koncentrator i dyfuzor. Dzięki bardzo wąskiej nasadce modelującej z otworem o szerokości 11 mm strumień powietrza jest mocno skupiony umożliwiając dokładne modelowanie konkretnych partii włosów. Asymetryczny dyfuzor idealnie dopasowuje się do kształtu za sprawą wyjątkowej konstrukcji. Strumień powietrza zostaje rozproszony po włosach co skutkuje większą objętością, mniejszym skręcaniem i zdrowszymi włosami. Wypustki masujące o specjalnej fakturze stymulują skórę głowy, poprawiają witalność włosów, nadają im większą objętość i sprężystość, a także układają loki.

Galeria

​​

​​

Specyfikacja techniczna:

 • Typ urządzenia: Suszarka do użytku domowego
 • Moc: 2200 W
 • Regulacja prędkości nadmuchu: 2-stopniowa
 • Regulacja temperatury nadmuchu: 3-stopniowa
 • Zimny nadmuch: Tak
 • Jonizacja: Tak
 • Koncentrator: Tak
 • Dyfuzor: Tak
 • Kolor: Czarno-fioletowy
 • Funkcje: Jonizacja; Zimny nawiew
 • Dodatkowe informacje: Funkcja IONIC; Funkcja ThermoProtect; Funkcja Turbo; Technologia ceramiczna; Uchwyt do zawieszenia; Zabezpieczenie przed przegrzaniem; Zdejmowany filtr powietrza
 • Dołączone akcesoria: Dyfuzor; Koncentrator
 • Długość przewodu: 1,8 m
 • Wysokość: 31 cm
 • Szerokość: 22 cm
 • Długość: 10 cm
 • Waga: 0,6 kg
 • Kod produktu: Philips HP8233/00 ThermoProtect Ionic HP8233/00 [*(127034)*]

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).