MASZYNA DO SZYCIA SINGER TALENT 3321

MASZYNA DO SZYCIA SINGER TALENT 3321 Zobacz większe

508,00 zł brutto


Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

MASZYNA DO SZYCIA SINGER TALENT 3321

Maszyna do szycia Singer SMC 3321/00 oferuje 21 rodzajów ściegów w tym elastyczny, satynowy, prosty i zygzakowy. Posiada solidne, metalowe ramię, automatyczne nawlekanie igły, a także regulowaną długość oraz szerokość ściegu i wbudowane oświetlenie.

Singer SMC 3321/00

 • 21 rodzajów ściegów
 • Automatyczne obszywanie dziurki na guzik (4 stopnie)
 • Regulacja szerokości ściegu do 5 mm
 • Regulacja długości ściegu do 4 mm
 • Wolne ramię
 • Metalowa rama
 • Automatyczne nawlekanie igły
 • Automatyczna regulacja nacisku stopki
 • Regulacja długości i szerokości ściegów
 • Ścieg wsteczny
 • Możliwość szycia podwójną igłą
 • Naprężenie górnej nici
 • Oświetlenie diodami LED
 • Wbudowana skrzynka na akcesoria
 • Waga 8 kg

Wyposażenie standardowe:

 • Stopka wielofunkcyjna
 • Stopka do wszywania zamków błyskawicznych
 • Stopka do obszywania dziurek
 • Stopka do przyszywania guzików
 • Nożyk do przecinania dziurek/szczoteczka
 • Prowadnik
 • Komplet igieł
 • Mały i duży kapturek na szpulkę
 • Szpulka x3
 • Śrubokręt L
 • Osłona ząbków transportera
 • Dodatkowy trzpień na szpulki
 • Filcowa podkładka
 • Miękka osłona
 • Wbudowana rękojeść

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).