Oczyszczacz powietrza Philips AC3256/10 NA STANIE !! SZYBKA WYSYŁKA !!

Oczyszczacz powietrza AC3256/10 Zobacz większe

1 549,99 zł brutto

Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza serii 300
Technologia VitaShield IPS filtruje trwale i skutecznie ultradrobne cząstki o wielkości do 0,02 mikrona i 99,97% powszechnie występujących alergenów w powietrzu.Technologia Aerasense informuje w czasie rzeczywistym o jakości powietrza w pomieszczeniu.

Doskonałe czyszczenie w pomieszczeniu o maksymalnej powierzchni 76 m² 
Dzięki technologii VitaShield IPS, z areodynamiczną konstrukcją i wydajnym filtrem NanoProtect S3, oczyszczacz osiąga wydajność 367 m³/h w pomieszczeniu o powierzchni do 76 m2. Techonlogia ta usuwa ultra-drobne cząstki do 0,02 mikrona (ponad 100 razy mniejsze niż PM2,5), 99,97% najczęściej występujących alergenów w powietrzu, 99,9% bakterii i niektóre wirusy, takie jak, np. H1N1. Dodatkowo gwarantuje ochronę przed szkodliwymi gazami, takimi jak formaldehyd, toluen i TVOC.

Profesjonalna technologia rozpoznawania Aerasense
Zaawansowana technologia Aerasense, która może konkurować z profesjonalnymi czujnikami, zapewnia w czasie rzeczywistym wysokiej jakości powietrze w pomieszczeniach. Wskaźnik jest oparty na liczbie cząsteczek PM2,5 w wydychanym powietrzu, więc masz zawsze zagwarantowane zdrowsze powietrze.

Funkcja alarmu do utrzymania zdrowego powietrza przy dokładnym określeniu żywotności filtra
Dzięki zaawansowanej technologii Aerasense, żywotność filtrów jest kalkulowana na podstawie poziomu zaniczyszczenia w powietrzu, przepływu powietrza i przewidzianego czasu pracy. Funkcja alarmu, aby utrzymać czyste powietrze w pomieszczeniu, inforumuje natychmiast o potrzebie wymiany filtra. Gdy filtr nie zostaje wymieniony natychmiast, urządzenie wyłącza się, aby zapobiec funkcjonowaniu bez filtra. Więc zawsze masz zagwarantowane czyste powietrze.

Cechy szczególne

 • Czujnik dotyku
 • Tryb alergii
 • Tryb Sleep (33 dB)
https://asset.conrad.com/media10/isa/160267/c1/-/pl/1457180_SY_00/image.jpg

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher