SŁUCHAWKI ASUS CLIQUE H10 NA STANIE !! HIT ! SZYBKA WYSYŁKA !!

Słuchawki Asus Clique H10 NA STANIE !! HIT ! SZYBKA WYSYŁKA !! Zobacz większe

Darmowa wysyłka

249,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej szczegółów

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent
Kod producenta
90YH00K1-B5UA00
EAN
4716659936961

Informacje podstawowe

Konstrukcja
Douszne

Charakterystyka

Wbudowany mikrofon
nie
Bluetooth
Slot na kartę pamięci
Nie
Wbudowany akumulator
Zastosowane technologie
aptX

Fizyczne

24.2

Wyposażenie

4x silokonowe nakładki
Instrukcja obsługi
Kabel USB

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).