TABLET GRAFICZNY WACOM ONE CTL-472-S HIT CENOWY!!!

Tablet graficzny Wacom One CTL-472-S HIT CENOWY!!! Zobacz większe

319,98 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Przedmiotem oferty jest:

Tablet graficzny Wacom One S

W skład zestawu wchodzi:

 • Tablet graficzny Wacom One S
 • Pudełko
 • Rysik
 • Kabel USB
 • Instrukcja obsługi w języku obcym
 • Dowód zakupu

Model: CLT-472-S

Następca modelu CTL-471

Sprzęt objęty 24 miesięczną gwarancją producenta!

Urządzenie jest fabrycznie nowe w 100% sprawne!

Oficjalna europejska dystrybucja!

Na zakupiony produkt wystawiam paragon bądź na życzenie Fakturę VAT 23%

Niesamowicie prosta konfiguracja

Niezależnie od tego co chcesz stworzyć, możesz to zrobić bezproblemowo z tabletem Wacom. Posiada wszystko to, czego potrzebujesz, bez zbędnych komplikacji. Podepnij go dołączonym do zestawu kablem USB do swojego komputera PC lub Mac, pobierz i zainstaluj sterowniki i to wszystko. Rozpoczęcie pracy nad kolejnym projektem jest teraz tak banalnie proste!

Doskonała konstrukcja

Tablet Wacom jest zamknięty w atrakcyjnej obudowie w kolorze czarno-czerwonym, charakteryzującej się smukłą linią, wygodą pracy oraz ergonomią zarówno dla prawo-, jak i dla leworęcznych użytkowników. Dodatkowo dołączone do zestawu pióro nie wymaga baterii, a więc jest lekkie, smukłe i zapewnia pracę niemal tak intuicyjną jak rysowanie po zwykłym papierze.

Mały i wygodny w obsłudze

Radość tworzenia już od pierwszych chwil. Dzięki znajomemu formatowi tabletu Wacom możesz teraz edytować zdjęcia i tworzyć grafikę, szkicować, malować i kolorować w środowisku cyfrowym z naturalną wygodą, precyzją oraz funkcjonalnością tradycyjnych pędzli i ołówków. Od precyzyjnego przycinania do delikatnego dopasowania koloru - a wszystko w intuicyjny i prosty sposób.

Stworzony z myślą o kreatywności

Czy chcesz, aby Twój świat stał się bardziej kreatywny? Wypróbować bardziej intuicyjne metody pracy z komputerem, pozwalające Ci lepiej wyrażać swoją twórczą pasję? Wszystko to leży teraz w Twoim zasięgu dzięki tabletom piórkowym marki Wacom do pracy twórczej. Za sprawą czułego na nacisk pióra możesz teraz - łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej - wznieść się na nowe wyżyny kreatywności, rysowania, malowania lub edycji zdjęć.

Specyfikacja:

 • Producent: Wacom
 • Typ: One CTL-472 S
 • tablet piórkowy Small
 • Idealnie zastąpi mysz
 • Idealny dla artystów

Informacje ogólne

 • Bardzo wydajny dzięki Wacom Technology
 • Doskonały stosunek ceny do jakości
 • Obszar aktywny: 152 x 95 mm
 • Wymiary: 210 x 146 x 8,7 mm
 • Waga: 260 g
 • Waga rysika: 10 g
 • Rozdzielczość rysika: 100 lini na milimetr (2540 linii na cal)
 • Dokładność: +/- 0,5 mm

Korzyści

 • Czułość i precyzja
 • Ergonomiczny i doskonale się sprawdzający w środowisku komputerowym
 • Dla lewo i praworęcznych
 • Współpracuje z popularnymi programami graficznymi
 • Idealny do obróbki zdjęć, rysowania ilustracji i wielu innych zastosowań

Cechy

 • Brak baterii w rysiku
 • Uchwyt na piórko w zestawie
 • Kabel USB w zestawie
 • Łatwa instalacja i prostota użytkowania
 • Kompatybilny z Windows oraz Mac

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).