BRANSOLETKA FITNESS FitBit Charge HR czerwony OKAZJA! NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA!! PROMOCJA!!

Bransoletka fitness FitBit Charge HR czerwony OKAZJA! NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA!! PROMOCJA!! Zobacz większe

299,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Naładuj energią swój dzień.

Zdobadź enegrię.
Przejmij kontrolę.

Znajdź motywację do ruchu z Charge, z zapisem codziennych aktywności takich jak krokomierz oraz licznikami dystansu, spalonych kalorii, pokonanych schodów oraz czasu aktywności.

Więcej szczegółów

Prawadziwe postępy w czasie rzeczywistym.

Charge pokaże Ci wszystkie statystyki na twoim nadgarstku przy pomocy jasnego wyświetlacza OLED. A wbudowana bateria wiodącego producenta wytrzymujaca od 7 do 10 dni, zmotywuje Cię do pokonywania kolejnych wyzwań niezależnie od tego co przyniesie tydzień.

Odbierz gdy życie dzwoni.

Charge pokaże Ci przychodzące na smartphone połączenia.

Dobranoc, śpij dobrze.

Śpij lepiej i żyj zdrowo dzięki Charge, który automatycznie będzie monitorował Twój sen i zobrazuje Ci go wykresem oraz łagodnie obudzi Cię wibracjami.

Zobacz swoje postępy.
Zostań na właściwej drodze.

Dzięki automatyczne i bezprzewodowej synchronizacji twoje statystyki zobaczysz na komputeże lub telefonie. Charge pokaże twoje wyniki na bieżąco a po treningu możesz obejżeć ich szczegułową analizę.

Monitor aktywności fitbit Charge stanie się nieodłącznym towarzyszem życia zabieganych, aktywnie żyjących użytkowników. Łącząc się bezprzewodowo poprzez Bluetooth 4.0 z kompatybilnym smartfonem pokazuje aktualne połączenia przychodzące. Co więcej, po przyjściu do domu ćwiczący może przyjrzeć się własnym wynikom - analizować postępy, dzielić się osiągnięciami z rodziną, monitorować kalendarz aktywności. Urządzenie śledzi przy tym sen oraz parametry aktywności - kroki, dystans, spalone kalorie. Wszystkie wartości można łatwo odczytać z poziomu czytelnego wyświetlacza OLED. A co z deszczową aurą? Bez obaw - konstrukcja zabezpieczona została klasą wodoszczelności 1 ATM.
Kolejną zaletą opaski jest długi czas pracy baterii - od 7 do 10 dni na jednym ładowaniu. Wykonana z elastycznych materiałów, nie męczy nadgarstka podczas całodziennej pracy, kiedy to użytkownik nie może pozwolić sobie na przykre poczucie dyskomfortu. Współpracuje z systemem operacyjnym Windows w wersji Vista (i późniejsze) oraz Mac OS X 10.6 (i późniejsze) oraz Android. Smukła sylwetka - na co czekasz?

Nazwa produktu FitBit Charge HR rozmiar L
Typ urządzenia Monitor aktywności
Funkcje Kroki, dystans, spalone kalorie, monitor snu
Łączność Bluetooth 4.0
Wbudowane sensory (czujniki) Tętno, przyspieszeniomierz, wysokościomierz, silnik wibracyjny
Długość paska Do nadgarstka 6,2”-7,6”
Kompatybilność z telefonami Synchronizacja z: Windows Vista i nowsze, Mac OS X 10.6 i nowsze, iPhone 4S i nowsze, iPad 3 i nowsze oraz popularne urządzenia Android i Windows.
Wymiary 0,82” x 0,96” x 1,34”
Dołączone akcesoria Kabel usb do ładowania
Cechy dodatkowe
 • Śledź swoje postępy
 • Zapisuj statystyki
 • Kontroluj swoje posiłki
 • Tryb snu i budzik
 • Powiadomienia i zegarek
 • Całodzienna aktywność
 • Pomiar tętna z PurePulseTM
Gwarancja 24 miesiące

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).